Reklama

Reklama

Chloe Ferry dodała pikantne zdjęcie! Zrobiła to, by zdenerwować byłego?

Chloe Ferry rozebrała się do bikini i podzieliła się tajemniczym wpisem w swoich mediach społecznościowych o... „dziecku” po tym, jak ponownie spotkała się ze swoim byłym chłopakiem, który nie dochował jej niegdyś wierności. Wpis mocno zastanawia fanów brytyjskiej gwiazdy.

Chloe Ferry kusi zdjęciem. Ma ku temu powody?

Ulubienica fanów "Geordie Shore", Chloe Ferry, opublikowała zdjęcia, do których pozowała w swoim domu w skąpym zestawie strojów kąpielowych z niebieskimi stringami - pokazując jej godne pozazdroszczenia kształty i atuty.

 Zdjęcia pojawiły się po tym, jak Chloe została sfotografowana ze swoim byłym chłopakiem, Johnnym Wilbo, po tym, jak potajemnie spotkali się na wspólny wieczór.

Wtajemniczeni znajomi gwiazdy powiedzieli "The Sun", że Johnny desperacko próbował  odzyskać Chloe w ciągu ostatniego tygodnia po tym, jak go rzuciła. Chloe pomachała na pożegnanie swojemu byłemu chłopakowi po tym, jak przyłapała go na wysyłaniu wiadomości do innych kobiet. 

Chloe Ferry da byłemu chłopakowi drugą szansę?

Czy jednak Chloe Ferry wybaczy byłemu ukochanemu i da mu jeszcze jedną szansę? Wiele na to wskazuje!

Reklama

Źródło "The Sun" powiedziało, że para, która rozstała się w zeszłym miesiącu, spędziła razem weekend - a Chloe zabrała sama Johnny'ego na randkę. Znajomy pary powiedział: 

"Johnny robi wszystko, aby odzyskać Chloe. Nie ułatwiła mu tego, ale ciężko pracuje, aby znów mu zaufała. Mówił do niej słodko i obiecywał, że kupi jej prezenty. Spędzili razem czas razem w weekend i Chloe powiedziała, że jest otwarta na pojednanie".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy