Reklama

Reklama

Kris Jenner stara się być dobrą przyjaciółką Caitlyn Jenner

61-letnia celebrytka i zdobywczyni złotego medalu olimpijskiego były w związku małżeńskim przez 23 lata.

Kris wyznała: - Staram się być jej dobrą przyjaciółką. Staram się być wyrozumiała, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, jak to jest, gdy trzeba ogarnąć tak dużą rodzinę.

Kris i Caitlyn, która przed operacją zmiany płci była znana jako Bruce Jenner, mają razem dwie biologiczne córki - modelkę Kendall i Kylie Jenner.

Kris wyznała, że pomimo głośnego rozwodu nadal utrzymuje z Caitlyn dobre relacje.

W rozmowie z "Us Weekly" powiedziała:  - Relacje cały czas się zmieniają... Po prostu staram się być dobrą przyjaciółką.

Od rozstania z Caitlyn Kris spotyka się z Corey'em Gamblem, ale przyznała, że po dwóch rozwodach nie wyobraża sobie kolejnego ślubu.

Wyjaśniła: - Moje motto życiowe brzmi:Jutro jest niepewne, a dzisiejszy dzień jest niesamowity. Jestem naprawdę szczęśliwa w tym momencie mojego życia.

Mimo to Kris podzieliła się kilkoma radami z osobami, które są na początku swojej małżeńskiej drogi i wyznała, że komunikacja i udane życie seksualne są dwoma kluczowymi czynnikami.

Powiedziała: - Może to staroświeckie, ale nigdy nie kładźcie się spać w złości. Zawsze ze sobą rozmawiajcie. Piękna bielizna również nie zaszkodzi!

Mówi się również, że Kanye West spędza "godziny" na rozmowach telefonicznych z Caitlyn, podczas których zwierza jej się z problemów.

Raper, który w listopadzie trafił do szpitala i prawdopodobnie przeszedł załamanie nerwowe, korzysta z rad gwiazdy reality show "I am Cait", która pomaga mu wrócić do normalności.

Źródło podało: - Caitlyn doradza Kanye od kilku miesięcy. Często rozmawiają przez wiele godzin przez telefon lub w jej domu w Malibu, który stał się dla niego schronieniem.

- Czuje z Caitlyn głęboką więź. Ona też miała napady depresji i musiała radzić sobie z tym wszystkim na oczach całego świata.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy