Reklama

Reklama

Kristen Stewart skrytykowała Donalda Trumpa

W 2012 roku obecny prezydent USA podzielił się na Twitterze swoimi przemyśleniami po tym, jak wyszło na jaw, że Kristen zdradzała swojego ówczesnego chłopaka Roberta Pattinsona.

W 2012 roku obecny prezydent USA podzielił się na Twitterze swoimi przemyśleniami po tym, jak wyszło na jaw, że Kristen zdradzała swojego ówczesnego chłopaka Roberta Pattinsona. Kristen (26 l.) przyznała, że tweety 70-letniego biznesmena były dziwne.

W rozmowie z "Variety" podczas Sundance Film Festival powiedziała:

- Kilka lat temu miał obsesję na moim punkcie. To jakieś szaleństwo.

- Nie rozumiem tego. Po prostu nie rozumiem. Jest to dla mnie tak abstrakcyjne, że nie wierzę, że to w ogóle miało miejsce. To szaleństwo.

- Wtedy był jak gwiazda reality show. Nie miałam punktu odniesienia. Nie było to coś istotnego. Jednak patrząc wstecz, ktoś przypomniał mi o tym i pomyślałam: O matko, masz rację!

- Teraz prawdopodobnie znów o tym napisze.

Niektóre z postów Trumpa brzmiały następująco:

Reklama

 - Robert Pattinson nie powinien wrócić do Kristen Stewart. Zdradziła go jak psa i znów to zrobi, to tylko kwestia czasu. Stać go na kogoś lepszego!

- Wszyscy wiedzą, że mam rację twierdząc, że Robert Pattinson powinien rzucić Kristen Stewart. Za kilka lat mi podziękuje. Bądź mądry, Robert.

- Dostałem mnóstwo odpowiedzi na temat moich ostatnich postów. Ona znów go zdradzi, na 100 procent - czy ja się kiedykolwiek mylę?

- Robert Pattinson robi dobrą minę do złej gry ze względu na premierę 'Zmierzchu'. Mam nadzieję, że posłuchał mojej rady!

- Mam nadzieję, że po piątkowej premierze 'Zmierzchu' Robert Pattinson nie pojawi się już z nią. Ona znowu go zdradzi!

Pomimo protestów Trumpa para na krótko wróciła do siebie, ale potem znów się rozstała.

Kristen spotyka się obecnie z byłą dziewczyną Miley Cyrus - Stellą Maxwell - natomiast Robert (30 l.) jest zaręczony z piosenkarką FKA Twigs.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy