Reklama

Królowa Rania chwali się weselem syna i piękną synową. Poruszające zdjęcia

Książę koronny Husajn ibn al-Abdullah 1 czerwca 2023 roku poślubił piękną Rajwę Al Saif. Królowa Rania, matka księcia bardzo przeżywała ślub ukochanego syna, a dzięki niemu zyskała także synową, z którą już jest niezwykle blisko. Z okazji ich ślubu królowa Rania opublikowała poruszające zdjęcia w swoich mediach społecznościowych.

Świat skupiony na jordańskiej rodzinie królewskiej. Królowa i panna młoda zachwycały

Jordańska rodzina królewska świętowała 1 czerwca ślub księcia Husajna i Rajwy. Oczy świata były zwrócone na tę romantyczną uroczystość z wielu powodów. 

 Wiele emocji wzbudziła sama panna młoda, która olśniewała tego dnia, ale też weselni gości, w tym wyczekiwana obecność księżnej Kate i księcia Williama. 

Fani skupili się także na wzruszonej królowej Ranii, która bardzo angażowała się w przygotowania do ślubu. Królowa tego dnia wyglądała pięknie. Na wielki dzień swojego syna Rania wybrała czarno-złotą suknię z kolekcji Dior AW22 Couture. Do stylizacji dobrała złote kolczyki i złotą torebkę.

Zobacz też: Księżna Kate przeżywa prawdziwy dramat. Nie może mieć więcej dzieci

Reklama

Podczas gdy toczyła się dyskusja, czy królowa założy tiarę na to wydarzenie, ona ostatecznie podkreśliła swój wygląd prostymi włosami zaczesanymi do góry.

Królowa Rania poruszona ślubem syna. Chwali się piękną synową

Królowa Rania już po emocjonujących chwilach postanowiła upamiętnić ten dzień, publikując w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze ślubu księcia Hussajna. 

Monarchini zaskoczyła również tym, że na jej profilu pojawiły się także zdjęcia z wesela, czyli z części wydarzenia, która nie była dostępna dla fotoreporterów. 

Królowa Rania pochwaliła się niezwykle ciepłymi, rodzinnymi zdjęciami, które dopiero teraz ujrzały światło dzienne. Jordańska rodzina królewska powiększyła się o żonę Husajna, Rajwę al Saif, która urodziła się 28 kwietnia 1994 roku w Rijadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej. 

Jej rodzicami są biznesmen Khalid al-Saif i Azza al-Sudairi. Ma trójkę starszego rodzeństwa: Faisala, Nayefa i Danę.

Jej ojciec, Khalid, pochodzi z plemienia Subai. Według Haszymidzkiego Dworu Królewskiego "Rodzina Alseif wywodzi się z plemienia Subai i była szejkami miasta Attar w Sudair, Nadżd, od początku panowania króla Abdulaziza Al Sauda".

Rajwa z zawodu jest dyplomowaną architektką i właśnie w tym zawodzie do tej pory realizowała swoją pasję. Jednak zaręczyny z księciem Husajnem w sierpniu 2022 roku zmieniły wiele w jej życiu. 

Wesele pełne przepychu. Tak bawiła się elita

Od teraz Rajwa będzie prowadziła królewskie życie, którego początkiem był bajeczny ślub i wesele. Na zdjęciach opublikowanych przez królową Ranię widać, jak rodzina cieszy się z dołączenia do niej Rajwy, która już jest tam traktowana niczym rodzona córka. 

Przyjęcie weselne miało charakter rodzinny i uczestniczyli w nim najbliżsi przyjaciele młodej pary. Widać, że na weselu panował przepych i trudno wyobrazić sobie piękniejsze miejsce na uroczystość weselną, niż Jordania.  

Zobacz także: Tak wyglądało "royal wedding" na Bliskim Wschodzie. Wśród gości książę William i Kate Middleton

Piękne ogrody, przestronne budynki i rozmaite atrakcje - to wszystko tworzyło niesłychany klimat na królewskim weselu. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Rania z Jordanii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy