Reklama

Królowa Rania niedługo skończy 51 lat! Wygląda na tyle lat?!

Królowa Jordanii - Rania, jest niezwykle piękną kobietą i zasiada na tronie już od 1999 roku, a poddani ją uwielbiają. 31 sierpnia będzie świętować 51. urodziny i patrząc na jej zdjęcia trudno w to uwierzyć!

Królowa Jordanii Rania nie wygląda na swój wiek

 Królowa Rania doczekała się miłości poddanych nie tylko w Jordanii, ale i fanów na całym świecie. Nic w tym dziwnego, bo małżonka króla Abd Allaha ibn Husajna ma nieodparty urok i charyzmę. 

Królowa bardzo żywo angażuje się w zmianę wizerunku krajów arabskich na świecie. Nie nosi ona tradycyjnego ubioru, stawia na nowoczesny wygląd muzułmańskiej kobiety.

Z mężem doczekali się czwórki dzieci, a swoją postawą jako żona i matka oraz oczywiście królowa, inspiruje kobiety na całym świecie. 

Jasno i wyraźnie sprzeciwia się terroryzmowi i przemocy wobec dzieci oraz kobiet. Dzięki takim zachowaniom doczekała się uznania na całym świecie. 

Fani kochają ją jednak nie tylko ze względu na dokonania, ale zachwycają się tym, jak wygląda królowa. 

Rania, chociaż 31 sierpnia skończy 51 lat, wygląda niczym 30-latka! Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, młodsze od niej kobiety mogą jej pozazdrościć. 

Od lat utrzymuje nienaganną sylwetkę, a na twarzy trudno dostrzec oznaki starzenia się. Dodatkowo zawsze jest ubrana odpowiednio do okazji, a jej stroje powalają na kolana. 

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Rania z Jordanii | Rania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy