Królowa Rania niedługo skończy 51 lat! Wygląda na tyle lat?!

Królowa Jordanii - Rania, jest niezwykle piękną kobietą i zasiada na tronie już od 1999 roku, a poddani ją uwielbiają. 31 sierpnia będzie świętować 51. urodziny i patrząc na jej zdjęcia trudno w to uwierzyć!

Królowa Rania zachwyca od lat wyglądem
Królowa Rania zachwyca od lat wyglądem BloombergGetty Images

Królowa Jordanii Rania nie wygląda na swój wiek

Królowa Rania doczekała się miłości poddanych nie tylko w Jordanii, ale i fanów na całym świecie. Nic w tym dziwnego, bo małżonka króla Abd Allaha ibn Husajna ma nieodparty urok i charyzmę.

Królowa bardzo żywo angażuje się w zmianę wizerunku krajów arabskich na świecie. Nie nosi ona tradycyjnego ubioru, stawia na nowoczesny wygląd muzułmańskiej kobiety.

Z mężem doczekali się czwórki dzieci, a swoją postawą jako żona i matka oraz oczywiście królowa, inspiruje kobiety na całym świecie. 

Jasno i wyraźnie sprzeciwia się terroryzmowi i przemocy wobec dzieci oraz kobiet. Dzięki takim zachowaniom doczekała się uznania na całym świecie. 

Fani kochają ją jednak nie tylko ze względu na dokonania, ale zachwycają się tym, jak wygląda królowa. 

Rania, chociaż 31 sierpnia skończy 51 lat, wygląda niczym 30-latka! Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, młodsze od niej kobiety mogą jej pozazdrościć. 

Od lat utrzymuje nienaganną sylwetkę, a na twarzy trudno dostrzec oznaki starzenia się. Dodatkowo zawsze jest ubrana odpowiednio do okazji, a jej stroje powalają na kolana. 

Królowa Jordanii od lat imponuje kobietom na całym świecie
Królowa Jordanii od lat imponuje kobietom na całym świecie Tim GrahamGetty Images
Dorota Goldpoint chce podbić rynek w DubajuNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas