Reklama

Reklama

Krystyna z "Rolnik szuka żony" bierze ślub z kobietą

Już wkrótce uczestnicy szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony” będą musieli podjąć najważniejszą decyzję. Okaże się bowiem, które z dziewczyn chcą poznać bliżej.

Najlepiej rokującą w tym sezonie parą są Anna i Jakub z okolic Poznania. Rolnik już jakiś czas temu podziękował drugiej kandydatce i skupił się na relacji z jedną kobietą. Wygląda na to, że oboje czują się w swoim towarzystwie świetnie!

Producenci programu mogą pochwalić się także zeswataniem kilku innych par. Niektóre z nich (np. Anna i Grzegorz Bardowscy czy Małgorzata i Paweł Borysewiczowie) stanęły na ślubnym kobiercu i doczekały się potomstwa! Niestety, nie wszystkim udaje się znaleźć miłość przed kamerami, nawet jeśli bardzo się starają.

Reklama

Tak było w przypadku Krystyny z drugiej edycji misyjnego show. Kobieta, by poznać rolnika Roberta, wróciła do Polski (mieszkała za granicą i pracowała dla dużej, międzynarodowej firmy). Przez pewien czas między uczestnikami iskrzyło, jednak ostatecznie rolnik wybrał Agnieszkę, z którą wziął ślub. Para ma też synka. Przez pewien czas Krystyna spotkała się z Jakubem - również jednym z bohaterów "Rolnika...". Niestety, związek nie przetrwał próby czasu.

Okazuje się jednak, że kobieta wreszcie znalazła wymarzoną miłość w ramionach... kobiety. Zdjęcia z ukochaną chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych, a ostatnio zdradziła, że wkrótce weźmie ślub! Pod zdjęciem obrączki napisała:

- Nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła założyć i już nie zdejmować.

W komentarzach pojawiły się oczywiście gratulacje, ale także kilka niepochlebnych opinii, które raczej nie nadają się do cytowania.

My oczywiście gratulujemy oraz życzymy dużo szczęścia i miłości!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje