Reklama

Krzysztof Jackowski skrywa straszną tajemnicę? Chodzi o jego zdrowie!

Krzysztof Jackowski często dzieli się z fanami swoimi wizjami odnośnie przyszłości świata. Jednak najsłynniejszy polski jasnowidz niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym. W tej sferze nie wszystko się układa.

Krzysztof Jackowski i jego choroba. Rzadko o tym mówi!

Krzysztof Jackowski od lat jest ceniony wśród osób uwielbiających przepowiednie. Polski Jasnowidz z Człuchowa regularnie publikuje swoje przepowiednie w internecie, w których porusza różne tematy. 

 Niejednokrotnie jego słowa budziły grozę, a przyszłość Polaków maluje się w wizjach Jackowskiego w ciemnych barwach. 

O ile wieszcz ma regularny kontakt ze swoimi wiernymi fanami, to zazwyczaj jego publikacje dotyczą spraw przepowiedni, a on sam raczej nie porusza zagadnień natury prywatnej. 

Okazuje się jednak, że skrywa on wiele tajemnic, a jedna z nich dotyczy zdrowia jasnowidza. 

"Dwa razy w tygodniu musi mierzyć poziom krzepliwości krwi. Tak to jest, gdy ma się sztuczną zastawkę aortalną. Zbyt gęsta krew groziłaby zawałem, który - przy ośmioprocentowej wydolności serca - mógłby skończyć się tylko w jeden sposób" - czytamy w książce "Krzysztof Jackowski. Testament jasnowidza" autorstwa Michała Pietrzaka.

Reklama

W zaistniałej sytuacji Krzysztof Jackowski musi badać serce oraz krew, a ze względu na wiek, uważać jeszcze bardziej na swoje zdrowie. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski ujawnia prawdę o uchodźcach na granicy polsko-białoruskiej!

Dom Krzysztofa Jackowskiego budzi lęk. To miejsce jak z horroru

To niejedyna sprawa, o której nie mówi głośno słynny jasnowidz. Budzącą zgrozę historią jest ta dotycząca domu, w którym mieszka Krzysztof Jackowski. 

Obecnie jest to piękny dom, o który dba ukochana jasnowidza, ale gdy wizjoner się do niego wprowadzał, wyczuwał złą energię tego miejsca. Wszystko za sprawą poprzedniego lokatora. 

"Gdy oglądałem zdjęcia rudery, do której wprowadzali się kilka lat temu, przecierałem oczy. Pleśń i gruz. I śmierć. To właśnie pod ich dzisiejszym adresem, w czasach głębokiego PRL, pewien człuchowski ginekolog prowadził praktykę określaną wówczas jako "zabiegową". Dbał o 'kontrolę urodzeń'" - wyjawia autor książki o Krzysztofie Jackowskim.

Trzeba przyznać, że nie tylko zajęcie, którym trudni się Krzysztof Jackowski od lat jest ciekawym i niecodziennym zjawiskiem, ale także jego życie prywatne budzi ciekawość fanów i wywołuje... lekki dreszczyk strachu!

***
Zobacz również:


Krzysztof Jackowski wie, jak będzie wyglądał 2022 rok! Ta wizja go przeraziła...

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. "Wojsko na polskich ulicach. Zagrożenie przyjdzie ze wschodu"

Krzysztof Jackowski miał wstrząsającą wizję! Zapowiada wielką masakrę!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama