Reklama

Krzysztof Jackowski ostrzega: "To stanie się już latem!"

Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy jasnowidz w Polsce od dłuższego czasu organizuje dla widzów transmisje online. Podczas tych spotkań dzieli się z nimi swoimi wizjami i przestrzega przed tym, co czeka nas już w najbliższym czasie. Jego najnowsze wizje nie nastrajają optymistycznie - już latem dotknie nas potężny kryzys!

Krzysztof Jackowski przyznał już jakiś czas temu, że rok 2022 będzie dla nas wyjątkowo trudny i ciężko będzie go porównać z jakimkolwiek innym. Zaznaczył, że świat już niedługo ogarną dwa duże konflikty, koronawirus pogłębi chaos, a południowo-wschodnia część Polski będzie się stopniowo wyludniała. Teraz jasnowidz postanowił skupić się na tym, co czeka nas już latem i niestety nie ma dla nas dobrych wiadomości. 

W tej wizji Krzysztof Jackowski zobaczył także premiera Polski, Mateusza Morawieckiego, który "stoi gdzieś, jest lato, on stoi gdzieś na ulicy jakiejś i mówi o jakimś rozdawaniu". Nie wiadomo, o co konkretnie chodzi, ale jasnowidz dodał, że jest to koloru białego (może płócienne?) i będzie rozdawane na ulicach.

Reklama

Zobacz również: Krzysztof Jackowski powrócił z przerażającą wizją. Co nas czeka? 

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Latem napięcie będzie ogromne!


W najnowszej wizji Krzysztofa Jackowskiego na pierwszy plan wysuwa się napięcie, którego jednak jasnowidz nie rozumie. Będziemy straszeni tym, co może stać się w każdej chwili i na co powinnyśmy być przygotowani, a jednak nie będziemy chcieli zaakceptować tych trudnych emocji. 

W dalsze części nagrania Krzysztof Jackowski mówi także o tym, że będą nas straszyć koniecznością stworzenia nowych miejsc w szpitalach, ale nie wiemy, czy chodzi o pandemię koronawirusa czy jakieś nowe niebezpieczeństwo, przed którym będziemy ostrzegani.

Te niepokojące wydarzenia dotyczą jednak nie tylko Polski - będą miały miejsce także w innych krajach, w których dojdzie nawet do aresztowań i nagłego zamykania granic. Ta sytuacja może mieć związek z wydarzeniami na świecie, które będą miały miejsce już niedługo, ale nie wiemy dokładnie jakich państw będą one dotyczyć. 

Zobacz również: Przegapiliśmy początek końca świata?! 

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego! "Będą nas straszyć"

Strach i niepokój - oto, jak w skrócie można opisać najnowsze wizje polskiego jasnowidza. Latem będziemy wciąż straszeni poważnymi zagrożeniami, ale Jackowski mówi także o tym, że ostatecznie będą to... tylko słowa, a Polacy nie będą chcieli przyjąć ich do wiadomości. Wspierać ich będą osoby stojące po drugiej stronie barykady, organizujące wiece i nie zgadzające się z oficjalną narracją rządu. 

Krzysztof Jackowski zakończył swoją transmisję jedną, pozytywną wiadomością - choć wciąż będziemy straszeni i ostrzegani przed niebezpieczeństwem, to ostatecznie będą to jednak tylko słowa, za którymi "nic nie idzie naprawdę". 

***

Zobacz również:

Niezwykłe wizje polskiej mistyczki. Co zobaczyła Wanda Boniszewska?

Jasnowidzka nie ma złudzeń. Ma dla Polaków własne przesłanie! 

Krzysztof Jackowski przestraszył się swojej przepowiedni!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy