Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski w niepokojącej wizji. „Kwiecień jest wyznacznikiem”

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z internautami swoimi wizjami i przeczuciami. Podczas najnowszej, trwającej niespełna godzinę transmisji na YouTube opowiedział o tym, co jego zdaniem czeka nas już w kwietniu. Według jasnowidza Polacy stoją w obliczu poważnego zagrożenia, a władza nie wie, jakie kroki powinna podjąć, by zapobiec najgorszemu. Jackowski ostrzega – już niedługo nastąpi „radykalne zaostrzenie sytuacji”. Czego dokładnie możemy się spodziewać?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Regularnie dzieli się swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości - zarówno Polski, jak i świata. Najnowszą transmisję Jackowskiego, która miała miejsce 10 lutego, obejrzało już ponad 200 tys. osób. Film z dnia na dzień zyskuje na  popularności. Co tym razem zdradził jasnowidz Krzysztof Jackowski?  

Jasnowidz Krzysztof Jackowski tym razem opowiedział, co jego zdaniem zdarzy się już niedługo - w kwietniu. Skupił się przede wszystkim na sytuacji w Polsce. Przepowiednie dla naszego kraju szokują. Jackowski mówi nie tylko o zagrożeniu, które od jakiegoś czasu nadciąga i staje się coraz bardziej realne, ale o przyszłości jednego z czołowych polityków. "Polska ma kłopoty, z których nie wyjdzie" - ostrzega jasnowidz. Co przeczuwa?

Reklama

Zobacz również: Krzysztof Jackowski wrócił, by ostrzec Polaków! Podał datę katastrofy! Zostało mało czasu!

Krzysztof Jackowski ostrzega. To wydarzy się w kwietniu

Krzysztof Jackowski podczas transmisji opowiedział o przeczuciach, jakie  towarzyszą mu, gdy rozważa sytuację na wschodzie. Jego zdaniem konflikt w przyszłych miesiącach będzie stopniowo narastał. Pandemia, o której obecnie w mediach mówi się najwięcej, przestanie być głównym tematem oraz problemem. Zdaniem Jackowskiego polski rząd podjął już działania, o których obywatele jeszcze nie wiedzą. Gdy porozumienia wyjdą na jaw, nie będzie już odwrotu - sytuacja jest niebezpieczna jak nigdy dotąd.

Zdaniem Jackowskiego - chociaż konflikty już wywołują niepokój - na większą skalę znaczą być odczuwalne w niedalekiej przyszłości, za około dwa miesiące. "Kwiecień jest wyznacznikiem zaostrzenia i poważnego, realnego zagrożenia, wybuchu dwóch konfliktów na świecie, z którego jeden mocno rozgorzeje" - wyznaje jasnowidz.

Jackowski w swojej najnowszej wizji zobaczył też wojsko otaczające Polskę. "Zaczniemy zauważać, że na naszych ziemiach, z jednej i z drugiej strony wojsko na coś się szykuje" - tłumaczy jasnowidz. "Niby się nic nie będzie działo militarnie jeszcze, ale będzie mowa o deputantach, w razie czego będą jakieś przydziały" - dodał.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przerażony tym, co zobaczył. Punkt szczepień w starej kostnicy

"Zagubiony w polu lis". Jackowski mówi o jednym z polskich polityków

Jackowski w czasie transmisji mówił także o tym, jak jego zdaniem będzie wyglądała walka z pandemią. Według jasnowidza nie możemy liczyć na to, że w niedalekiej przyszłość obostrzenia przestaną obowiązywać. Twierdzi bowiem, że chaos może doprowadzić do tego, krytycznej sytuacji. "Rząd polski przestanie mieć znaczenie"- ostrzega. "Może to jest ten moment, w którym będą chcieli pozbyć się władzy" - rozważa Jackowski. 

Jasnowidz w najnowszej transmisji mówi także o przyszłości konkretnego polityka - premiera Mateusza Morawieckiego. "Zagubiony w polu lis. (...) Jest w nim przebiegłość lub była w nim przebiegłość" - wyznaje Jackowski.

"On wie, że sytuacja jest tak napięta w obecnym rządzie, że gdyby się podał do dymisji, to by mógł rozbić całą koalicję" - dodaje Krzysztof Jackowski

***

Przeczytaj również: 

Przepowiednia Aidy na 2022 rok. Co zobaczyła wizjonerka?

Przepowiednia z Valdres. Co zobaczyła 90-letnia Norweżka?

Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w finansach w 2022 roku!

Zobacz również:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy