Reklama

Reklama

Książę Filip jest w fatalnym stanie?!

Książę Filip niedawno opuścił szpital po miesięcznym pobycie w nim, gdzie przeszedł operację serca. Okazuje się jednak, że zamiast wracać do zdrowia, jest coraz gorzej...

Książę Filip ma już 99 lat i nic dziwnego, że czuje się coraz gorzej. Media rozpisywały się na temat przyczyn jego niedawnego, miesięcznego pobytu w szpitalu. 

Książę trafił tam z infekcją, której Pałac Buckingham bliżej nie określił, a finalnie przeszedł operację serca. 

Media przygotowywały się już na najgorsze, a wpadka BBC, gdzie został opublikowany czarno-biały film z księciem Filipem, wywołała oburzenie na całym świecie. 

On jednak o własnych siłach opuścił szpital 16 marca, lecz o jego słabym wyglądzie znów było głośno. Od tego czasu zaszył się w pałacu, gdzie ponoć wraca do sił. 

Jednak plotki, które można usłyszeć, nie napawają optymizmem. Książę czuje się coraz gorzej i wie, że zostało mu niewiele czasu. 

Ponoć odbył poważną rozmowę z królową Elżbietą II. To, co wyznał jej, leżąc już zupełnie bez sił, jest niezwykle poruszające. 

W małżeństwie Filipa i Elżbiety niestety nie brakowało niewierności. Książę Filip był znany ze swojego hulaszczego stylu życia i właśnie... za to ostatnio przeprosił małżonkę, błagając ją o wybaczenie. 

"Filip czuje, że musi ją przebłagać. Będzie błagał o wybaczenie. Wszystkich swoich czynów, które zraniły Elżbietę. To jego ostatnie życzenie, żeby mu przebaczyła. Mieli do czynienia z niewiernością małżeńską. Podobnie jak większość arystokratów, Elżbieta zachowywała spokój i nie zadawała wielu pytań" - możemy przeczytać w "The Globe".

Mąż królowej Elżbiety wie, że jest już w bardzo zaawansowanym wieku i przed odejściem chce mieć czyste sumienie. Wszyscy są ciekawi reakcji królowej, która w swoich uczuciach zawsze była niezwykle powściągliwa.

Reklama

***
Zobacz również:


Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy