Reklama

Reklama

Książę Harry wrócił do swoich książęcych rozrywek! Tęskni za monarchią?

Książę Harry podejmując razem z Meghan Markle decyzję o wyprowadzce z Wielkiej Brytanii, porzucał całe swoje dotychczasowe życie. Okazuje się, że za niektórymi jego elementami tęskni do dziś, jak chociaż za... grą w polo!

książę Harry tęskni za Wielką Brytanią?

Książę Harry i Meghan Markle odcięli się wiele miesięcy temu od brytyjskiej rodziny królewskiej. 

O ile po przeprowadzce do USA Meghan czuła się jak ryba w wodzie, tak Harry ponoć miał problemy z zaklimatyzowaniem się. 

Nic w tym dziwnego - rozpoczął dotąd mu nieznane życie na własny rachunek, gdzie wszystko zależało tylko od niego i jego żony. 

Teraz wiodą już ustabilizowane życie w pięknej willi w Santa Barbara, gdzie niczego im nie brakuje. 

Okazuje się jednak, że za niektórymi rzeczami Harry tęskni. Jak chociażby za ulubioną rozrywką Brytyjczyków - grą w polo. Co prawda gra ta powstała w Azji Środkowej, ale Brytyjczycy, a dokładniej Ci zamożni, oszaleli na jej punkcie. 

Dlatego, gdy Harry został zaproszony do charytatywnego meczu polo w Stanach Zjednoczonych, nie wahał się ani przez chwilę. 

Brat księcia Williama udał się do Kolorado, by tam w Aspen Valley Polo Club wesprzeć zbiórkę. 

Okazało się, że prócz zagrania w ulubioną grę, Harry i Meghan postanowili przekazać na szczytny cel 1,5 miliona dolarów. Pieniądze te mają pochodzić ze sprzedaży pamiętnika Harry'ego, który już w krótce ukaże się w sprzedaży. 

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje