Reklama

Reklama

Książę William zdradzał księżną Kate? TikTokerka analizuje sytuację

Choć książę William i księżna Kate są małżeństwem od przeszło 11 lat, to od 2017 roku jak boomerang powracają doniesienia o rzekomych zdradach księcia Williama. Miał dopuścić się zdrady, gdy jego żona była w trzeciej ciąży. Pewna TikTokerka postanowiła przeanalizować sytuację i nie ma już żadnych wątpliwości, co do zdrady księcia Williama. Czy ma rację?

Plotki na temat rzekomego romansu księcia Williama ponownie stały się gorącym tematem. Kilka lat temu mówiono, że monarcha miał zdradzać księżną Kate z jej przyjaciółką, Rose Hanbury. Podobno rodzina królewska robiła wszystko, aby te fakty nie wyszły na jaw. Sprawę pod lupę postanowiła wziąć TikTokerka Amanda Matta. 

Książę William dopuszczał się wielu zdrad?

Amanda Matta, TikTokerka znana jako matta_of_fact, w jednym z nagrań przeanalizowała z pozornie idealny związek księcia Williama i księżnej Kate. Doszła do wniosku, że do romansu księcia miało dojść nie tylko przed ślubem z księżną, w czasach jego młodości, ale również, gdy jego małżonka była w trzeciej ciąży.

Reklama

Kobieta na nagraniu wytka księciu Williamowi, że za czasów młodości był imprezowiczem, pałac miał  z nim znacznie więcej problemów niż z jego bratem, jednak przez wzgląd na to, że William jest  następcą tronu, trzeba było tuszować jego wyskoki.

Znajomość z Rose Hanbury

Najważniejszym elementem filmiku jest ten dotyczący znajomości księcia Williama z Rose Hanbury. Gdy w 2017 roku księżna Kate była w ciąży, spodziewała się księcia Louisa,  służba miała znajdować wykorzystane prezerwatywy w pokojach. Wówczas wybuchł skandal, a Rose Hanbury przestała być widywana w towarzystwie księcia. Prawnicy jednak wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczyli wszelkim pogłoskom dotyczącym rzekomych romansów księcia.

Co ciekawe, zdaniem TikTokerki to właśnie zdrady Williama miały zaważyć na ochłodzeniu kontaktów pomiędzy królewskimi braćmi. Książę Harry, który traktował księżną Kate jak przyjaciółkę, nie mógł wybaczyć bratu tego, że rzekomo ją zdradzał.  Ponadto brytyjski tygodnik "OK! Magazine" podał, że Meghan Markle skontaktowała się wówczas z mediami, aby poinformować, że książę William spotyka się z kochanką.

TikTokerka zauważa, że w całej tej sytuacji jest zbyt wiele zbiegów okoliczności i jej zdaniem wszystko wskazuje na to, że książę William faktycznie dopuścił się zdrady.

***
Zobacz również:

Księżna Kate "w objęciach", zdjęcia obiegły świat. Na foto to nie William!

Kate i William: Historia miłości 

Księżna Kate na wyjątkowych, urodzinowych portretach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy