Reklama

Księżna Kate na wyjątkowych, urodzinowych portretach

9 stycznia księżna Kate, żona księcia Williama skończyła 40 lat! Z tej wyjątkowej okazji pałac Kensington opublikował jej trzy portrety. Nie są to jednak zwykłe, okolicznościowe zdjęcia, bowiem według części komentatorów są one mocno inspirowane niezapomnianymi sesjami księżnej Diany, a Kate pozuje na nich w kreacjach od samego Alexandra McQueena.

Zdjęcia rzeczywiście robią wrażenie i przedstawiają księżną Kate w wersji, w jakiej poddani kochają ją najbardziej. Uśmiechnięta, naturalna i dostojna pozuje na nich nie tylko w oryginalnych kreacjach, ale także niezwykłej biżuterii!

Księżna Kate skończyła 40 lat. Pałac opublikował z tej okazji trzy wyjątkowe portrety!

Pierwszy portret przyszłej królowej pojawił się już wczoraj i był według opisu zapowiedzią kolejnych zdjęć. Na czarno białym obrazie, stylizowanym na vintage, Kate pozuje w szyfonowej sukni, do której dobrała perłowe kolczyki w kształcie kropli oraz szafirowy pierścionek zaręczynowy. Nie jest to jednak zwykła biżuteria, bo zarówno kolczyki jak i pierścionek należały do samej Lady Di!

Reklama

Drugi portret księżnej jest już zdecydowanie mniej oficjalny. Kate pozuje na nim w stylowej, czerwonej sukni na jedno ramię i eleganckich, diamentowych kolczykach z kolekcji królowej Elżbiety II. Fani są wręcz zachwyceni tym zdjęciem i piszą w komentarzach, że doskonale oddaje ono naturalną urodę Kate. 

Ostatnia, czarno-biała fotografia przedstawia księżną Cambridge w białej sukni na jedno ramię, delikatnym makijażu i z promiennym uśmiechem. To według sporej części fanów najpiękniejsze ze zdjęć Kate, ale nam naprawdę trudno jest wybrać faworyta!

Do wszystkich portretów księżna Kate pozowała w kreacjach od Alexandra McQueena. Fotografie powstały w londyńskich Kew Gardens, a wykonał je Paolo Roversi. Teraz zdjęcia wystawiane będą w trzech wyjątkowo ważnych miejscach - w Berkshire – w Bucklebury, gdzie księżna się wychowała, w St. Andrews, gdzie poznała księcia Williama oraz w Anglesey, gdzie zamieszkali tuż po ślubie. Potem wszystkie portrety trafią do kolekcji National Portrait Gallery. 

***
Zobacz również:

Księżna Kate kończy 40 lat. Oto jej historia! 

Księżna Kate świętuje 40. urodziny. Ma powody do radości!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Kate i William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy