Reklama

Reklama

Księża Kate podzieliła się niezwykłym zdjęciem

Oficjalne spotkania, dyplomatyczne uroczystości, charytatywne bale i kulturalne imprezy – zwykle w takich okolicznościach oglądamy Księżną Kate. Arystokratka ma jednak też inne, nieco mniej formalne oblicze.

Choć Kate Middleton, podobnie jak i inni członkowie rodziny królewskiej, nie jest zatrudniona w żadnej firmie i raczej nie musi martwić się o stałe dochody, jej dni wypełnione są zajęciami. Wiele z nich to zadania wynikające z dyplomatycznych obowiązków, są jednak i takie aktywności, do których Kate może podejść nieco bardziej na luzie.

Należy do nich m.in. ogrodnictwo. Nie jest tajemnicą, że Kate lubi wypoczywać na łonie natury, a ogrodniczą pasję próbuje zaszczepić również u swoich dzieci.

Niedawno na instagramowym profilu Kensington Royal pojawiło się zdjęcie, na którym można podziwiać Kate w jej żywiole. Na fotografii widzimy, jak księżna, ubrana w wygodny, roboczy strój, sadzi paprocie.

Reklama

 Zdjęcie zostało zrobione w ubiegłym roku, podczas wystawy Chelsea Flower Show,  organizowanej przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze. Udostępniając je, księżna chciała zaprosić na tegoroczną edycję imprezy, która po raz pierwszy w ponad stuletniej historii pokazów, odbędzie się online. Przyczyną tej zmiany jest oczywiście epidemia koronawirusa.

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje