Księżna Kate dalej nie pokazała się publicznie. Teraz może liczyć na rodzinę

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Aktualizacja

Księżna Kate od grudnia 2023 roku nie była widziana publicznie. Wszystko przez operację, jaką miała przejść na początku stycznia 2024 roku. Choć pojawiły się plotki, że powodem jej nieobecności ma być kolejna ciąża, to cokolwiek miałoby być prawdą, księżna może liczyć na wsparcie swojej rodziny.

Księżna Kate wciąż nie pokazała się publicznie po operacji, jaką przeszła początkiem stycznia
Księżna Kate wciąż nie pokazała się publicznie po operacji, jaką przeszła początkiem stycznia WPA Pool / PoolGetty Images

Co dzieje się z żoną księcia Williama?

Księżna Kate początkiem stycznia 2024 roku nagle przeszła operację w jednej z londyńskich klinik, a Pałac Kensington szybko wydał oświadczenie, że operacja była planowana i księżna wróci do pełnienia obowiązków w okolicy Wielkanocy.

Nic dziwnego więc, że w brytyjskiej prasie po pewnym czasie pojawiły się plotki na temat choroby księżnej lub... kolejnej ciąży. Rodzina królewska jest jednak nieugięta, a kolejne komunikaty odnośnie zdrowia księżnej Kate są wciąż tak samo lakoniczne.

Do pracy jednak powrócił po krótkiej przerwie książę William, który mierzy się z niełatwą sytuacją. Opiekował się żoną po operacji, a także przejął część obowiązków swojego ojca, króla Karola III, który ogłosił, że mierzy się z chorobą nowotworową.

Na Williamie spoczął teraz niemały obowiązek, a w obliczu opieki nad trójką dzieci, nie ma łatwego czau. Dlatego z pomocą przybyła rodzina Middletonów.

Rodzina to siła. Middletonowie wiedzą o tym doskonale

Szybko okazało się, że rodzina Middletonów ruszyła na pomoc Kate i Williamowi. Otrzymali oni ogromne wsparcie podczas rekonwalescencji. Po powrocie księżnej Kate do domu, mogła ona liczyć nie tylko na pomoc dwóch zatrudnionych pielęgniarek, ale też na własną rodzinę.

Królewski komentator powiedział w rozmowie z GB News, że Pippa i Carole Middleton, czyli siostra i matka Kate, "robią wszystko, aby pomóc księciu Williamowi", gdy księżna Walii wraca do pełni zdrowia.

Pippa Middleton
Pippa MiddletonAndrew Milligan/ Press AssociationEast News

Według Victorii Arbiter, Kate została otoczona czułą opieką przez dwójkę rodzeństwa, Pippę i Jamesa, a także przez jej rodziców, Carole i Michael'a.

Specjalistka od rodziny królewskiej powiedziała: "Rodzinę Middleton łączy niezwykle silna więź i wiadomo, że jednoczą się wokół siebie w trudnych czasach".

Tu pojawiają się także pytania, dlaczego cała rodzina aż tak zaangażowała się w pomoc Kate. Czyżby jej stan był na tyle poważny, że wymaga pomocy całej rodziny?

Zobacz też: 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas