Reklama

Reklama

Księżna Kate i książę William szaleją na parkiecie. Ten film jest hitem

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od 2011 roku. Tych dwoje godnie reprezentuje brytyjską rodzinę królewską. Mimo że w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o rzekomych kryzysach pary, doniesienia nigdy nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron. Księżna Kate i książę William podczas wydarzeń publicznych nie szczędzą sobie czułości, jednocześnie zamykając usta portalom plotkarskim. Teraz – najprawdopodobniej w ramach ocieplenia wizerunku książęcej pary – do sieci trafiło nietypowe nagranie sprzed lat.

Kate i William: Mierzą się z kryzysem?

Historia miłości księżnej Kate i księcia Williama to gotowy scenariusz na film. Tych dwoje poznało się w czasie studiów. Podobno Kate, jeszcze zanim spotkała Williama,  kochała się w nim potajemnie. Miała również marzyć, że kiedyś stanie się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej.

Gdy tylko media dowiedziały się, że wnuk królowej Elżbiety jest zakochany, nie odstępowały go nawet na krok. Związek Kate i Williama był szeroko komentowany w brytyjskiej prasie.  Arystokrata nie zwlekał długo z zaręczynami.  Para w 2011 r. wzięła ślub. Ceremonia była transmitowana w wielu krajach.

Reklama

Księżna Kate i książę William przez długi czas uchodzili za idealne małżeństwo. Kilka lat po ślubie po raz pierwszy w mediach pojawiły się doniesienia o rzekomym kryzysie związku książęcej pary. Żadna ze stron nigdy nie potwierdziła plotek. Wręcz przeciwnie - podczas oficjalnych wydarzeń tych dwoje nie szczędzi sobie czułości,  przytulając się i trzymając za rękę.

Ostatnio znów pojawiły się informacje,  jakoby związek Brytyjczyków wcale nie był tak kolorowy, jak  mogłoby się wydawać. Zgodnie z doniesieniami, William ma regularnie zdradzać Kate - z tajemniczą kobietą, która spełnia jego nietypowe fantazje seksualne. Żona arystokraty ma przymykać oko na niewierności. Podobno Kate nie przeszkadza to, że William sypia z innymi kobietami, dopóki relacja ta dotyczy jedynie sfery seksualnej. Jaka jest prawda? Znając powściągliwość książęcej pary, zapewne nigdy się tego nie dowiemy.

To nagranie jest hitem sieci. Kate i William tańczą na nim jak szaleni

O księżnej Kate i księciu Williamie ostatnio znów jest  bardzo głośno. Na TikToku został publikowany krótki filmik, relacjonujący imprezę, w której książęca para brała udział lata temu - jeszcze w trakcje studiów. Kate i William szaleją w rytm muzyki i wyginają się na parkiecie. "Gruba impreza. Zupełnie jak normalni młodzi ludzie" - podpisał film autor.

Nagranie wywołało skraje reakcje internautów. Niektórzy stwierdzili,  że jest ono sposobem na ocieplenie wizerunku pary. Inni uznali je za odwód, że Kate i William idealnie do siebie pasują.

***
Zobacz również:

Księżna Kate "w objęciach", zdjęcia obiegły świat. Na foto to nie William!

Kate i William: Historia miłości 

Księżna Kate na wyjątkowych, urodzinowych portretach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy