Reklama

Reklama

Księżna Kate ma wyrzuty sumienia! Szczere wyznanie!

Księżna Kate kocha bycie mamą, ale trzeba przyznać, że w połączeniu z rolą księżnej, nie jest to łatwe zadanie. Ostatnio podczas wywiadu Kate zdobyła się na bardzo szczere wyznanie, które dla poddanych było poruszające.

Gdy na świecie pojawiło się pierwsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama w 2013 roku, oboje oszaleli ze szczęścia. Kate od zawsze wiedziała, że chce mieć dużą rodzinę i narodziny księcia George'a były dla nich ogromną radością. 

Reklama

Choć w ciąży księżna cierpiała na schorzenie, które dość rzadko występuje u kobiet spodziewających się dziecka - hypermesis gravidarum, czyli niepowściągliwe, długotrwałe nudności i wymioty - to jednak nawet to nie zniechęciło jej do rodzenia kolejnych dzieci.

I tak w maju 2015 roku urodziła się księżniczka Charlotte, a w 2018 roku - książę Louis. Od tego czasu na każdym kroku widać, że William i Kate doskonale sprawdzają się w roli rodziców. 

Jednak jak się okazało, księżna Kate ma spore wątpliwości, jeżeli chodzi o wywiązywanie się z rodzicielskich obowiązków przez nią samą. 

Na tak szczere wyznanie żona księcia Williama zdobyła się dość niespodziewanie podczas ostatniego wywiadu, w którym rozmawiała z Giovanną Fletcher.

Do tej pory Kate uchodziła za matkę niemal idealną, a wielokrotnie także pokazała, że wszelkie problemy stara się raczej rozwiązywać w rodzinnym gronie, z daleka od medialnego szumu.

***Zobacz także***

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | rodzina królewska | macierzyństwo | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje