Reklama

Reklama

Księżna Kate otrzyma od królowej niezwykły prezent

Księżna Kate i książę William niedługo, bo 29 kwietnia będą świętować swoją okrągłą, 10. rocznicę ślubu. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że małżonkowie będą świętować w cieniu takiej tragedii. Mimo wszystko królowa pamiętała o wnuku oraz jego małżonce i przygotowała dla nich wyjątkowy prezent.

Związek Kate i Williama uchodzi za niemal idealny. Para zaczęła się spotykać ze sobą na studiach w 2002 roku. Choć książę zwlekał z oświadczynami i Kate była nazywana "Czekającą Kate", to w końcu wszystko potoczyło się tak, jak należy. 

Reklama

Ślub książęcej pary odbył się 29 kwietnia 2011 roku i był jednym z najchętniej oglądanych wydarzeń transmitowanych w telewizji w Wielkiej Brytanii. 

Od tego momentu stawiani są za wzór jako małżonkowie i jako członkowie rodziny królewskiej, którzy z pieczołowitością wypełniają wszystkie obowiązki. 

W ich związku nie brakowało jednak gorszych chwil, kilka lat temu plotkowało się o zdradach, jakich miał dopuszczać się William. Przetrwali jednak ten kryzys i razem z trójką dzieci cieszą się rodzinnym życiem. 

10. rocznica ślubu miała być dla nich wyjątkowym wydarzeniem, ale nagła śmierć księcia Filipa sprawiła, że pierwotne plany świętowania uległy zmianie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje