Księżna Kate w niecodziennej stylizacji. Uwagę zwraca jeden szczegół

Księżna Kate to niekwestionowana ikona stylu. Żona księcia Williama dba o każdy detal swoich stylizacji. Najczęściej sięga po garnitury i sukienki, które łączy jedno: szyk i elegancja. Dlatego też księżna w sportowej stylizacji to naprawdę rzadki widok.

Księżna Kate w niecodziennej stylizacji
Księżna Kate w niecodziennej stylizacjiMax Mumby/Indigo/Getty ImagesEast News

Księżna Kate dobrze wie, co założyć, by zachwycić. Nie bez powodu jest określana mianem ikony stylu. Powstał również termin "efekt Kate", który jest odpowiedzią na fenomen stylizacji księżnej. Ubrania, które zakłada na oficjalne wydarzenia, szybko znikają później ze sklepów. Jej styl cenią nie tylko Brytyjki - w końcu elegancja i klasyka są cenione w różnych zakątkach globu.

Styl księżnej Kate

Księżna Kate to współczesna ikona stylu
Księżna Kate to współczesna ikona styluAA/ABACA/Abaca/East NewsEast News

Stylizacje żony księcia Williama wpisują się zarówno w trendy, jak i królewską etykietę. W czym tkwi sekret jej stylu? W garderobie księżnej Walii znajdują się zarówno ubrania i kreacje od topowych projektantów, jak i tańsze rzeczy z sieciówek. Tym samym księżna udowadnia, że wcale nie trzeba wydawać sporych sum na to, by prezentować się elegancko i z klasą. Kate nie ma nawet problemu z tym, by w danej stylizacji pojawiać się kilka razy.

Ostatnio księżna Kate oczarowała prostą stylizacją, na którą złożyły się prążkowany kremowy sweter i prążkowana spódnica o długości midi, która podkreśliła jej sylwetkę. Całość uzupełniła szpilkami w podobnym odcieniu, niewielką torebką i delikatną biżuterią.

Księżna Kate w niecodziennej stylizacji. Uwagę zwraca marynarka

Księżna Kate zaskoczyła stylizacją
Księżna Kate zaskoczyła stylizacjąMax Mumby/Indigo/Getty ImagesGetty Images

Księżna Kate zazwyczaj stawia na elegancję. Tym razem zdecydowała się na bardziej sportowy look. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu widzimy ją niezwykle rzadko. W miniony wtorek na całym świecie obchodzony był Dzień Zdrowia Psychicznego. Kate i William są od lat zaangażowani w różne działania związane z tym tematem.

Weź udział w ankiecie
Weź udział w ankiecieINTERIA.PL

Tym razem para wzięła udział w forum dla młodych ludzi w Birmingham. Natomiast w czwartek odwiedzili ośrodek sportowy w Marlow. Wzięli udział w "warsztatach sprawności psychicznej" i "goalballu" - sporcie paraolimpijskim, który jest skierowany do osób niewidomych i słabowidzących.  Księżna Kate ubrała białą bluzkę, dopasowane jeansy i sportowe buty. Uwagę zwracała przede wszystkim marynarka w kolorze indygo ze złotymi guzikami. Ten elektryzujący akcent z pewnością dodał stylizacji charakteru. Tym sposobem księżna udowodniła, że bezbłędnie potrafi łączyć wygodę z klasyką i elegancją.
Zobacz też: Księżna Kate w bezbłędnej stylizacji. Garnitur będzie hitem jesieni***

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 70: Joanna Górska i Robert SzulcINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas