Reklama

Kto dba o pupę Kim Kardashian?

Na pupie, biuście i reszcie ciała celebrytka zbiła nie mały kapitał. W czym tkwi sekret jej perfekcyjnie przygotowanego do sesji zdjęciowych wyglądu?

Okazuje się, że za odpowiednią ekspozycją jej najlepszych "walorów" stoi uwielbiany przez Kardashianki makijażysta Ariel Tejada.

Mimo młodego wieku (Ariel skończy w tym roku 23 lata), trzeba przyznać, że wizażysta ma prawdziwą smykałkę do tego co robi!

To on wylansował modę, na tzw. konturowanie twarzy, na punkcie którego oszalał cały świat. Malowanie twarzy w stylu Ariela stara się zresztą naśladować wiele innych gwiazd, z różnym rezultatem.

Wizażysta nie rozstaje się z Kardashiankami podczas sesji zdjęciowych, cały czas czuwając nad ich wyglądem.

Reklama

Ostatnio Kim Kardashian wrzuciła na na swój oficjalny profil na Instagramie zdjęcie zrobione prawdopodobnie przez paparazzi.

Widać na nim, jak Ariel Tejada "opiekuje się" pupą Kardashianki podczas sesji. Można się tylko domyślać, że makijażysta trzyma w dłoni olejek lub krem, który pomaga do zdjęć wygładzić skórę celebrytki. Poświęcenie Ariela zostało godnie wynagrodzone. Post zebrał prawie trzy miliony "lajków".

Ciekawe, ilu chętnych znalazłoby się na miejsce makijażysty Ariela...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama