Reklama

Reklama

Kto zarobił na tym związku?

Związek z gwiazdą ma swoje słabe strony. Ciągłe zainteresowanie mediów, brak prywatności... Z drugiej strony taka relacja daje wymierne korzyści finansowe.

7. Szara myszka została królową Hollywood

Reklama

"Nie lubię mówić o sobie, peszą mnie błyski fleszy", zapewniała Katie w wywiadzie dla "Bop Magazine" w 2000 roku. Dzisiaj, jako żona Toma Cruise'a, jest jedną z najczęściej fotografowanych osób na świecie. Kiedyś za rolę w filmie dostawała 200 tysięcy dolarów, teraz nie przyjeżdża na plan za mniej niż 2 miliony. Jako żona Cruise'a dostaje też najlepsze ubrania od najsłynniejszych projektantów, a po świecie podróżuje prywatnym samolotem. Nic dziwnego, że aktor robił casting, by wybrać sobie żonę.

6. Blake żąda fortuny za to, że unieszczęśliwił Amy Winehouse

Cztery dni po rozwodzie z Amy, Blake Fielder-Civil zaskoczył byłą żonę kolejnymi roszczeniami finansowymi. Twierdzi, że należy mu się wynagrodzenie za bycie "muzą" piosenkarki. Czym ją zainspirował? Zdradził ją i porzucił, a piosenkarka przelała swoje żale na papier. Tak powstały znakomite teksty do jej bestsellerowej płyty "Back to Black" w 2006 roku. Teraz Blake uważa, że jest współautorem sukcesu byłej żony i domaga się od niej 6 milionów funtów. Już skierował sprawę do sądu. Amy jest przerażona, bo para nie spisała intercyzy.

5. Kevin Federline tyje za pieniądze byłej żony

Jeszcze trzy lata temu, gdy rozwodził się z Britney Spears, był świetnym tancerzem, marzył też o karierze wokalnej. Wydał nawet płytę. Teraz były mąż piosenkarki spędza czas głównie wydając jej pieniądze. Kevin dostaje od byłej żony 20 tys. dolarów miesięcznie. Teoretycznie są to pieniądze na utrzymanie ich synków, Jaydena i Jamesa, ale wiadomo, że Federline lubi sobie dogadzać. Od czasu rozwodu utył około 20 kilogramów. Pożegnał marzenia o sławie. Przecież pieniądze już ma..

4. Za sprawą Demi Moore Ashton przestał być Mroczkiem

Gdy w 2002 roku Ashton Kutcher poznał Demi Moore, swoją przyszłą żonę, był amerykańskim Marcinem Mroczkiem. Niefrasobliwym przystojniakiem interesowały się jedynie nastolatki. Przez osiem lat Ashton występował w popularnym serialu "Różowe lata 70." i prowadził program "Punk'd" w MTV, w którym "wkręcał gwiazdy". W 2005 roku zmieniło się wszystko. Ożenił się ze słynną aktorką, zaczął dostawać ciekawsze propozycje filmowe, a jego gaża wzrosła do 10 milionów dolarów za film. Dodajmy, że wszelkie wydatki związane z domem pokrywa Demi.

3. Edyta Zając nie musi już jeździć koleją

Na widok Edyty Zając, siedzącej w kąciku wagonu WARS, serce Czarka Pazury zabiło tak żwawo, że potem wszystko już potoczyło się błyskawicznie. U boku aktora Edyta wkroczyła na salony, zdobyła pracę w Polsat Cafe i miała wesele w pałacu. Zamiast PKP, jeździ mercedesem 500 SL. Blok w Nowej Hucie zamieniła na apartament w Warszawie.

2. Złoty trójkąt, czyli Tomek, Kasia i rynek szkoleń

Odkąd Tomasz Kammel związał się z Katarzyną Niezgodą, założona przez niego firma PR zaczęła zarabiać krocie. Dyrektor Niezgoda, odpowiedzialna za szkolenia pracowników, kierowała ich właśnie do ukochanego. A rachunki płaciły banki, w których była zatrudniona. Prokuratura i ABW wyliczyły, że było to aż 16 milionów złotych! To się nazywa dobrze ulokowane uczucie.

1. To cud! Jesus zarabia 500 razy więcej!

Sesja zdjęciowa z Madonną w grudniu zeszłego roku to najcenniejszy prezent bożonarodzeniowy, jaki Jesus Luz kiedykolwiek dostał. Życie brazylijskiego modela zmieniło się o 180 stopni. Jego stawka zdjęciowa wzrosła ze 100 dolarów za dzień do 50 tysięcy! Luz wystąpił też w kampanii Dolce&Gabbana oraz Pepe Jeans, a na wybiegu prezentował najnowszą kolekcję Givenchy i Dolce&Gabbana. Madonna potrafi czynić cuda...

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje