Reklama

Reklama

Które gwiazdy zostaną mamami w 2019?

Ciąże gwiazd to jeden z tych tematów, który mocno emocjonuje internautów - lubimy odgadywać ich macierzyńskie plany, przyglądać się rosnącym brzuchom, komentować ciążowy wygląd i cieszyć się z narodzin potomstwa. Ponieważ baby boom wśród gwiazd trwa właśnie w najlepsze, przygotowaliśmy dla was galerię aktorek, piosenkarek i innych celebrytek, które w nadchodzącym roku zostaną mamami. Jest ich naprawdę sporo!

Joanna Kulig

Aktorka ma teraz bardzo dobry czas zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, w którym Kulig gra główną rolę wzbudza powszechny zachwyt i zdobywa nagrody na kolejnych festiwalach filmowych. Zarówno film, jak i sama Joanna Kulig, mają też poważne szanse na Oscara. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ już za kilka miesięcy aktorka zostanie mamą. 

Reklama

Gdy pod koniec września nie pojawiła się w Płocku na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych z powodu ciążowych dolegliwości, potwierdziła oficjalnie to, o czym plotkowano od dawna. Będzie to pierwsze dziecko 36-letniej Joanny Kulig i jej męża, Macieja Bochniaka.


Kasia Tusk

"Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy" - tymi słowami oraz wymownym zdjęciem, na którym przytula się do męża Kasia Tusk w połowie października potwierdziła na Instagramie plotki o tym, że wkrótce zostanie mamą. 

Gdy kilka dni później towarzyszyła rodzicom podczas wyborów samorządowych, dało się zauważyć, że brzuch Kasi jest już całkiem wyraźny. O dacie rozwiązania oraz płci dziecka blogerka póki co milczy.

Meghan Markle

Ten rok jest bez wątpienia rokiem prawdziwego trzęsienia ziemi w życiu Meghan Markle. 19 maja ta amerykańska aktorka została księżną Sussex i żoną brytyjskiego księcia Harry’ego. 

15 października, podczas podróży pary książęcej po Australii pałac Kensington oficjalnie potwierdził, że 37-letnia Meghan i 34-letni Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Na niemal wszystkich fotografiach z tej wizyty da się już zauważyć delikatnie zaokrąglony brzuch księżnej.

Olga Kalicka

25-letnia Kalicka znana szerszej publiczności przede wszystkim z udziału w serialu Rodzinka.pl. Na początku września, na swoim instagramowym profilu, aktorka pochwaliła się, że spodziewa się dziecka. "Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli" - napisała Kalicka. 

Co wiadomo o ojcu dziecka? Jest nim Cezary, z którym Olga zna się z czasów gimnazjalnych. Jak sama przyznała, uczucie między nimi narodziło się z przyjaźni.

Marta Glik

Na początku października 30-letnia żona Kamila Glika pochwaliła się w instagramowej relacji całkiem sporym brzuchem. Później oficjalnie potwierdziła informację o ciąży. Małżeństwo Glików wychowuje już wspólnie 5-letnią Victorię. W przyszłym roku zostaną rodzicami po raz drugi. Jak przyznała Marta Glik w jednym z wywiadów, dwoje, a nawet troje dzieci od zawsze było jej marzeniem.


Amy Schumer

Prawdziwe tornado zmian przetacza się właśnie przez życie Amy Schumer. Ta amerykańska aktorka ogłosiła kilka tygodni temu, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. W lutym tego roku Schumer poślubiła Chrisa Fischera, znanego amerykańskiego kucharza. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Amy pochwaliła się nowym związkiem zaledwie kilka dni przed ślubem, a niewiele wcześniej, w listopadzie 2017 rozstała się z Benem Hanishem, z którym była związana przez kilka minionych lat.

Dla 37-letniej Schumer będzie to debiut w roli mamy. Kilka dni temu aktorka zaniepokoiła fanów opublikowanym na Instagramie zdjęciem, na którym leży na szpitalnym łóżku. Szybko wyjaśniła jednak, że dopadły ją typowe ciążowe dolegliwości, ale dziecku nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Jessica Simpson

Gdy 18 września na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się jej zdjęcie z całkiem pokaźnym brzuchem, fani oszaleli z radości i natychmiast zaczęli jej gratulować. "Ta malutka dziewczynka sprawi, że staniemy się rodziną pięcioosobową. Trudno wyobrazić sobie większe szczęście niż to, że możemy ogłosić to błogosławieństwo" - taki podpis dodała do fotografii. Piosenkarka i jej mąż Eric Johnson mają już dwoje dzieci: 6-letnią córeczkę Maxwell i 5-letniego syna Ace’a.

Wszystkim przyszłym rodzicom gratulujemy!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | ciąża | Kasia Tusk | Joanna Kulig | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje