Reklama

Reklama

Które gwiazdy zostaną mamami w 2019?

Ciąże gwiazd to jeden z tych tematów, który mocno emocjonuje internautów - lubimy odgadywać ich macierzyńskie plany, przyglądać się rosnącym brzuchom, komentować ciążowy wygląd i cieszyć się z narodzin potomstwa. Ponieważ baby boom wśród gwiazd trwa właśnie w najlepsze, przygotowaliśmy dla was galerię aktorek, piosenkarek i innych celebrytek, które w nadchodzącym roku zostaną mamami. Jest ich naprawdę sporo!

Joanna Kulig

Reklama

Aktorka ma teraz bardzo dobry czas zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, w którym Kulig gra główną rolę wzbudza powszechny zachwyt i zdobywa nagrody na kolejnych festiwalach filmowych. Zarówno film, jak i sama Joanna Kulig, mają też poważne szanse na Oscara. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ już za kilka miesięcy aktorka zostanie mamą. 

Gdy pod koniec września nie pojawiła się w Płocku na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych z powodu ciążowych dolegliwości, potwierdziła oficjalnie to, o czym plotkowano od dawna. Będzie to pierwsze dziecko 36-letniej Joanny Kulig i jej męża, Macieja Bochniaka.


Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | ciąża | Kasia Tusk | Joanna Kulig | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje