Reklama

Reklama

​Które polskie gwiazdy mają na koncie najwięcej rozwodów?

O tym, że showbiznes nie służy życiowej stabilizacji, wiadomo nie od dziś. Życie w blasku fleszy, pośpiech i napięcie, ciągłe imprezy i sporo pokus nie sprzyjają dobremu porozumieniu, wspólnym celom, a szczególnie - nie sprzyjają wierności. Nie brakuje jednak wśród polskich gwiazd takich, które po rozwodzie stają na ślubnym kobiercu po raz drugi. A potem kolejny. Oto polscy rozwodowi rekordziści.

Leon Niemczyk

Reklama

Jak wspominał w jednym z ostatnich wywiadów, miał szczęście do dobrych ról filmowych i wspaniałych kobiet. Jego aktorski dorobek to ponad 400 tytułów nakręconych w Polsce (w tym nominowany do Oscara "Nóż w wodzie", "Krzyżacy" czy "Wielki Szu") i prawie 200 w innych krajach. Niemczyk miał też wielkie powodzenie u kobiet - jeśli wierzyć deklaracjom aktora, aż sześć razy stawał na ślubnym kobiercu, sześć razy też się rozwodził. 

"Byłem żonaty z Jugosławianką, Rosjanką, Kubanką, Polkami i Niemką - chwalił się aktor na łamach "Gali" kilka miesięcy przed śmiercią, tuż po tym, gdy media poinformowały, że choruje na raka płuc. "Człowiek jest zaślepiony, gdy się żeni, rozważny musi być potem, przy rozwodach. Trzeba je mądrze przeprowadzać, bez siekiery" - mówił. 

Już po śmierci Niemczyka w mediach pojawiły się informacje, że nie wszystkie jego partnerki oficjalnie były jego żonami i w rzeczywistości żonaty był tylko dwukrotnie: z Tatianą Zuanar (która urodziła mu córkę Monikę) oraz z Krystyną Niemczyk. Bez względu na te doniesienia, łatka wielkiego miłośnika kobiet przylgnęła do Niemczyka na zawsze.

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | związek | rozstania | rozwody gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje