Reklama

Reklama

Kylie Jenner bardzo chciałaby potrafić śpiewać

19-letnia gwiazda reality TV przyznała, że "nie jest sekretem", iż kocha słuchać muzyki i zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami, ale gdyby mogła mieć "jeden talent" bardzo chciałaby być świetną piosenkarką.

Wypowiadając się na swojej stronie thekyliejenner.com na temat talentów, jakie chciałaby posiadać, powiedziała:

 - Nie jest sekretem, że kocham muzykę, zwłaszcza wszystko to, co puszczamy na Kylie Radio. Mam wielu bardzo utalentowanych przyjaciół ze znakomitymi wokalami, jak na przykład Justine Skye. Ja naprawdę chciałabym potrafić śpiewać!!!

- To jeden talent, jaki bardzo chciałabym posiadać. Trochę bawiłam się w śpiewanie.

- Moim marzeniem jest potrafić naprawdę świetnie śpiewać. Jordyn Wood twierdzi, że potrafię, ale czy nie to właśnie powinni mówić nam najlepsi przyjaciele?

W międzyczasie gwiazda 'Z Kamerą u Kardashianów' przyznała, że ma "obsesję" na punkcie swojej 60-letniej mamy Kris Jenner oraz, że kobiety mają teraz "najlepszą relację", odkąd wyprowadziła się z rodzinnego domu i mieszka w swoim mieszkaniu w Hidden Hills.

Wypowiadając się na temat relacji matka-córka, nastoletnia celebrytka - która spotyka się obecnie z raperem Tyga, autorem hitu "Rack City' - wyjaśniła:

Reklama

 - Nie wydaje mi się, żebyśmy byli wredni w stosunku do mamy, ponieważ kiedy z niej żartujemy, ona zdaje sobie z tego sprawę i wszystko rozumie. Ja mam na jej punkcie prawdziwą obsesję.

- Kiedy mieszkałyśmy razem nie miałyśmy najlepszej relacji, ponieważ po prostu nie potrafimy mieszkać wspólnie, ale teraz kiedy od dwóch lat mieszkam oddzielnie, mam na jej punkcie obsesję. Mamy najlepszą relację na świecie. Wysłała mi dzisiaj wiadomość 'Bardzo za tobą tęsknię. Nie mogę się doczekać, aż cię przytulę.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje