Reklama

Kylie Jenner eksponuje idealny brzuch. W komentarzach wrze

Kylie Jenner udostępniła na swoim profilu w serwisie Instagram, zdjęcie, na którym pozuje w króciutkim, ledwo zasłaniającym biust crop topie, który składał się jedynie z paska materiału. Jednak to nie skąpe odzienie wzbudziło burzę wśród internautów.

Kylie Jenner eksponuje płaski brzuch

Na zdjęciu udostępnionym niedawno Kylie Jenner wystąpiła w jasnym crop topie, który bardziej można porównać od paska materiału okrywającego biust niż do bluzki. Ponadto najmłodsza z przyrodnich sióstr Kardashian włożyła dresowe spodnie z obniżonym stanem. Taka stylizacja sprawiła, że figura kobiety była bardzo dobrze wyeksponowana. Internauci zwrócili uwagę na idealnie płaski brzuch kobiety. Jednak to nie zachwyt, był głównym motywem wpisów pod zdjęciem.

Zobacz również: Kim Kardashian grozi bankructwo? Gwiazda straciła wiele milionów!

Reklama

Kylie i Kendall notorycznie pomawiane o “upiększanie" zdjęć

Pod niemal każdym zdjęciem sióstr Kardashian można znaleźć mniej lub więcej wpisów, w których internauci stwierdzają, że kobiety retuszują swoje zdjęcia. Jednak szczególnie narażone na tego typu komentarze są dwie najmłodsze z nich, czyli Kylie i Kendall Jenner. Również tym razem obserwujący doszli do przekonania, że najmłodsza siostra Kim Kardashian użyła programów graficznych, by wysmuklić swoją sylwetkę i poprawić kształt twarzy.

Szeroko komentowane na Instagramie zdjęcie, celebrytka opublikowała także na Facebooku:

Zobacz również: Kylie Jenner i Kim Kardashian niczym bliźniaczki. Zdjęcia w bikini zrobiły furorę

Użytkownicy Instagrama nie kryją oburzenia

Jednak tym razem wpis Kylie Jenner wzbudził o wiele więcej oburzenia niż zazwyczaj, gdy upiększenie zdjęcia potraktowali jako obłudę z jej strony. Kobieta w programie telewizyjnym opowiadającym o losach jej rodziny - “Z kamerą u Kardashianów" - wielokrotnie powtarzała, że one jako influencerki powinny rozmawiać i zastanowić się nad standardami ciała, które promują w sieci.

Mówiła wówczas Kylie, poruszając temat standardów piękna i idealnej sylwetki.

Przez lata Kylie znana była z zaokrąglonej sylwetki typu klepsydra, która podobała się jej fanom, uważali ją bowiem za naturalną. W ostatnim czasie kobieta zaczęła trenować i przestrzegać diety, co zmieniło wygląd jej sylwetki. 

Jednak fani uważają, że takie postępowanie jest z jej strony dwulicowe. Z jednej strony mówi o tym, że one jako influencerki nie mogą tworzyć nierealistycznego obrazu kobiecego ciała, z drugiej strony wrzuca zdjęcia, które taki właśnie obraz tworzą. Pojawiły się też przepuszczenia, że influencerka na zdjęciach wstrzymuje oddech, by jej brzuch wydawał się bardziej płaski.

Zobacz również: Emily Ratajkowski odsłania ciało w koronkowym komplecie. Powrót “kiczowatego” trendu z lat 2000?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy