Reklama

Kylie Jenner w prześwitującej kreacji. Sporo pokazała!

Kylie Jenner, modelka i influencerka, znana z miłości do mody i odważnych stylizacji zaskoczyła fanów serią kolejnych, seksownych fotek. Gwiazda zaprezentowała się na nich w mocno prześwitującej kreacji i sprowokowała lawinę komentarzy!

Kylie Jenner, amerykańska modelka i celebrytka znana jest z zamiłowania do odważnych stylizacji i tego, że chętnie eksponuje swoje wdzięki w sieci. Na Instagramie, na którym obserwuje ją już ponad 375 milionów fanów nie brakuje jej fotek w kusych strojach bikini czy bieliźnie, doskonale podkreślającej jej wdzięki. 

Kilka dni temu Kylie pochwaliła się zdjęciem z basenu, w którym pozowała z przyjaciółką, a chwilę później podzieliła się seksowną fotką na sofie. Teraz zaskoczyła fanów kolejną, odważną kreacją. 

Zobacz również: Dorota Gardias w przezroczystej kreacji i w nowych włosach. Widać, że to ona?

Reklama

Kylie Jenner pozuje w prześwitującej sukience. Wszystko na wierzchu?

Kylie Jenneropublikowała na Instagramie serię zdjęć wykonanych w lustrzanej windzie. Modelka i celebrytka pozuje na nich ubrana w długą, wyciętą, czarną, przezroczystą suknię z wyhaftowanym kwiatowym wzorem. Spod sukni wystaje czarna, seksowna, dopasowana bielizna, a na wierzch gwiazda zarzuciła modną, skórzaną kurtkę. 

Na kolejnych fotkach Kylie siedzi na podłodze, eksponując długie, seksowne nogi i wije się w zmysłowych pozach. 

Fani momentalnie zasypali Kylie komentarzami, pisząc:

- "Pójdę z tobą wszędzie", "Wow", "Mistrzyni". 

Nie zabrakło jednak także negatywnych komentarzy, a część obserwujących zwróciła uwagę na niezbyt udany... makijaż gwiazdy. 

- „Twoja twarz i podbródek to trzy różne kolory”, "Czy makijaż ma być celowo zły?", "Jestem ciekawa, czy to córka robiła jej makijaż" - piszą. 

Najważniejsze jednak, że o Kylie znów jest głośno - jej wierni fani wiedzą bowiem, jak bardzo zależy jej na ich zainteresowaniu...

Zobacz również:

Doszczętnie spłonął dom Blanki Lipińskiej. Dopiero go kupiła! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | Monika Pietrasińska | modelka w bieliźnie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy