Reklama

Kylie Minogue chce mieć dzieci

Kylie Minogue chce mieć dzieci oraz planuje założyć rodzinę ze swoim 28-letnim partnerem Joshuą Sasse.

Autorka hitu 'Spinning Around' korzysta z życia i jest w związku z 28-letnim przystojniakiem Joshuą Sasse oraz planuje założyć z nim rodzinę.

Znalazłam w życiu miłość i to jest piękne. Jestem na Cloud 9 cały czas z powodu mojego ukochanego pana Joshuy Sasse. Chciałabym trochę zwolnić. - wyjawił.

- Chcę więcej życia zewnętrznego. Kto wie, może rodzina to też jakiś mój horyzont. Jeśli miałoby się tak zdarzyć, byłoby cudownie. Nie chce wpaść w wir monotonności. Chciałabym doświadczyć też innych rzeczy w życiu, co oznacza, że muszę się zaadoptować.

Reklama

47-letnia piosenkarka wypowiedziała się także otwarcie na temat swojej walki z rakiem piersi, od którego jest wolna już od dekady.

Wypowiadając się na antenie BBC Radio 4 w programie Islands Discs, dodała: - To był bardzo intensywny czas. Część z niego jest dość zamazana. Byliśmy naprawdę zachwyceni. Czułam, że to nie jest jeszcze mój czas, że nie chcę jeszcze żegnać się ze światem.

Do dziś ludzie dzielą się ze mną swoimi historiami walki z chorobą, mówiąc, że byłam dla nich ogromną inspiracją. Myślę, że to wspaniałe.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy