Reklama

Reklama

Lady Gaga nie chce być porównywana do Madonny

Spór pomiędzy 30-letnią artystką a twórczynią hitu "Like a Virgin" zaczął się w 2012 roku.

Spór pomiędzy 30-letnią artystką a twórczynią hitu "Like a Virgin" zaczął się w 2012 roku, gdy Madonna oskarżyła młodszą koleżankę o to, że splagiatowała jej piosenkę "Express Yourself", tworząc utwór "Born This Way".

W rozmowie z didżejem Zane Lowe dla Beats 1 Gaga wyznała, że bardzo różni się od 58-letniej Madonny, mimo to wie, że są między nimi pewne podobieństwa na przykład w kwestii relacji w ojcami.

Twórczyni hitu "Perfect Illusion" powiedziała:

Reklama

 - Madonna i ja bardzo różnimy się od siebie. Tak tylko mówię. Jesteśmy bardzo różne. Nie chciałabym, żeby nas ze sobą porównywano. Nie chcę w ten sposób okazać braku szacunku dla Madonny, ponieważ jest miłą kobietą i robi fantastyczną karierę. Jest największą gwiazdą pop na świecie.

Jednak Gaga zasugerowała również, że Madonna nie ma talentu muzycznego.

Dodała:

 - Gram na wielu instrumentach. Sama piszę muzykę. Spędzam wiele godzin dziennie w studio nagraniowym. Jestem producentką. Jestem autorką tekstów. To, co robię, jest inne. W mojej pracy jest miejsce na spontaniczność. Pozwalam sobie na porażki. Pozwalam sobie na chwile załamania. Nie boję się moich wad.

Autorka albumu "Joanne" twierdzi, że nie chciała okazać braku szacunku wobec Madonny i dodała, że nie lubi być porównywana do nikogo.

W rozmowie z Zanem powiedziała:

 - Nie chcę okazać braku szacunku. Po prostu nie chcę być do nikogo porównywana, ponieważ jestem sobą. Moje życie jest moim życiem, tak jak wasze. Wszyscy wyrażamy się w inny sposób. Nie buntuję się już przeciwko mojemu ojcu za to, że jest na mnie zły. Wreszcie mogę się odgryźć.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje