Reklama

Laluna wraca do MMA? Mocne słowa influencerki!

Laluna Unique, influencerka, którą na Instagramie obserwują już ponad 442 tysiące fanów zapowiedziała swój powrót do MMA. Kontrowersyjna celebrytka, która przegrała już jedną walkę w Fame MMA, jest przekonana, że z kolejnej wyjdzie zwycięsko!

Laluna Unique, właściwie Katarzyna Alexander to polska celebrytka, której popularność przyniósł program "Królowe Życia". Modelka i instagramerka dołączyła do obsady programu w szóstym sezonie i szybko została jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bohaterek. 

Laluna od początku zwracała na siebie uwagę osobliwymi stylizacjami, efektami licznych operacji plastycznych i tatuażami. Nic dziwnego, bo jej największą idolką jest amerykańska raperka Nicky Minaj i to ona jest dla niej wzorem piękna. 

Laluna znana jest także z występu w klatce Fame MMA 14, gdzie zawalczyła z Wiktorią Jaroniewską, polską piłkarką ręczną i dietetyczką. Niestety, celebrytka przegrała walkę ze sportsmenką, ale wiele wskazuje na to, że dostanie drugą szansę!

Reklama

Zobacz również: Joanna Krochmalska jest zastraszana przez Liroya? 

Laluna wraca do MMA? Już zapowiada walkę!

Pierwsze zapowiedzi powrotu Laluny do klatki pojawiły się już w połowie 2022 roku. Kontrowersyjna influencerka wspomniała wtedy, że do następnego pojedynku nie będzie musiała zbijać wagi. Niestety, zmuszona była przejść operację i odwołać walkę. 

Teraz Laluna udzieliła wywiadu dla kanału "FAN SPORTU TV i potwierdziła, że doszło już do kilku spotkań z osobami odpowiedzialnym za Fame MMA, które złożyły jej już dwie propozycje walki. 

- potwierdziła, przypominając, że to ona robi przecież "największą oglądalność". 

Fame MMA to najsłynniejsza polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, choć odbywają się walki bokserskie lub w innych dyscyplinach sportu walki. Do klatek wchodzą głównie najpopularniejsi influencerzy, youtuberzy i celebryci. 

Zobacz również: 

Magda Gessler osobliwie skomentowała... półnagiego Musiała! 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | Katarzyna Alexander | Fame MMA | MMA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy