Lara Gessler urodziła

Lara Gessler urodziła swoje pierwsze dziecko! Jego ojcem jest mąż 31-latki – Piotr Szeląg.

Lara Gessler po raz pierwszy została mamą
Lara Gessler po raz pierwszy została mamąPaweł WrzecionMWMedia

O Larze Gessler zrobiło się głośno kilka lat temu, przede wszystkim za sprawą jej sławnej mamy, restauratorki i osobowości medialnej Magdy Gessler, znanej z programu "Kuchenne rewolucje".

Lara zawodowo poszła w ślady rodzicielki - ukończyła szkołę cukierniczą w Londynie. Warsztat szlifowała z kolei w Nowym Jorku. Po powrocie do Polski została współwłaścicielką rodzinnej restauracji "U Fukiera" i cukierni "Słodki Słony" w Warszawie. 31-latka ma na koncie książki pt. "Słodki zielnik Lary" oraz "Orzechy i pestki".

Młoda restauratorka dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. W 2017 roku poślubiła Pawła Rucza, z którym rozwiodła się niecałe dwa lata później.

Będąc już w zaawansowanej ciąży, poślubiła prawnika Piotra Szeląga. Para zdecydowała się na kameralną uroczystość, a panna młoda wybrała prostą sukienkę, za którą zapłaciła niecałe 300 złotych.

Jak donosi serwis "Pudelek", świeżo upieczeni małżonkowie właśnie zostali rodzicami - na świat przyszła zdrowa córeczka. Informatorka serwisu dodaje też, że Magda Gessler jest bardzo szczęśliwa z narodzin wnuczki.

Narodziny dziecka w zabawny sposób potwierdził też Piotr Szeląg, który na swoim instagramowym profilu kilkanaście godzin temu zamieścił obrazkowy żart z serii: "moja żona rodzi".

Gratulujemy rodzicom i witamy na świecie!

Lara Gessler poinformowała o ciąży w kwietniu
Lara Gessler poinformowała o ciąży w kwietniuRadosław NawrockiAgencja FORUM
Lara Gessler i Piotr Szeląg pobrali się kilka dni temu
Lara Gessler i Piotr Szeląg pobrali się kilka dni temuArtur ZawadzkiReporter
W bliskim planie - Agnieszka Więdłocha
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas