Reklama

Reklama

Lara Gessler zaszalała z fryzurą. Już tak nie wygląda!

Lara Gessler niedawno powitała na świecie swoją drugą pociechę. Wraz z narodzinami dziecka postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Wybrała się do fryzjera, gdzie w ruch poszły nożyczki. Efekt jej metamorfozy zachwyca!

Lara Gessler jest córką słynnej restauratorki Magdy Gessler. Córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" doskonale zdaje sobie jednak sprawę z tego, w jaki sposób pokierować swoją karierą, aby zbudować własną markę, niezależnie od słynnego w Polsce nazwiska. Lara Gessler jest między innymi właścicielką cukierni "Słodki Słony". To jednak w jej życiu prywatnym zaszły niedawno ogromne zmiany.

Zobacz również: Magda Gessler sprzedaje grzyby. Ceny robią wrażenie

Reklama

Lara Gessler zaszalała z fryzurą. Nożyczki poszły w ruch

W październiku 2020 roku Lara Gessler oraz jej mąż Piotr Szeląg powitali na świecie swoją pierwszą pociechę, córkę Nenę. Wkrótce przekazali fanom kolejną, świetną wiadomość. Miesiąc temu gwiazda urodziła drugie dziecko, syna Gerarda.

Wielkie wydarzenie w życiu prywatnym zachęciło Larę Gessler do zmiany swojego wyglądu. Młoda mama wybrała się do fryzjera, gdzie w ruch poszły nożyczki. Po dawnej fryzurze nie ma już śladu!

Zobacz również: Dagmara Kaźmierska na zdjęciu z młodości. Nie do poznania!

Lara Gessler w nowym wydaniu. "Ej! Super ci w tej grzywce"

Lara Gessler dokładnie zrelacjonowała wizytę u fryzjera w mediach społecznościowych. Jak się okazało, zdecydowała się na ostre cięcie, stawiając na niezwykle modną w tym sezonie grzywkę.

Przy okazji zaprezentowała stylizację, która skradła serca internautek. Gwiazda postawiła na komplet w kolorową szachownicę, do którego dobrała czerwone kowbojki.

Zobacz również: Katarzyna Dowbor i Agnieszka Dygant szczerze o menopauzie: "Wiek to pojęcie względne"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy