Reklama

Reklama

Łatwy efekt?

Sezon imprez i gali w pełni. Okazji do pokazania się w kreacjach koktajlowych czy wieczorowych jest coraz więcej. Jednak nie każdej gwieździe udaje się efektowne wejście.

Sezon imprez i gali w pełni. Okazji do pokazania się w kreacjach koktajlowych czy wieczorowych jest coraz więcej. Jednak nie każdej gwieździe udaje się efektowne wejście.

TRAFY

Wszystko gra

Małgorzata Kożuchowska (41) zachwyciła prostotą, fasonem i kolorem kreacji. Wszystko jest idealne: głębokość dekoltu, długość sukienki i dobór biżuterii Swarovskiego.

Gwiazda wesela

Edyta Herbuś (31) wie, co to znaczy teatralny efekt. Na ślub Oli Kwaśniewskiej wybrała kreację w pięknym chabrowym kolorze z niespodzianką - dekoltem na plecach. Niektórzy mówią, że skradła show...

Odwaga czyni mistrzynię

Aneta Kręglicka (47) jak niewiele kobiet potrafi oczarować i zaskoczyć jednocześnie. Nie tylko miała odwagę założyć zamszową mini (Macieja Zienia), ale pokusiła się też o niełatwe zestawienie z botkami.

Reklama

GAFY

Jak Myszka Miki

Paulina Sykut (31) Duet bieli i czerni to zwykle gwarancja sukcesu. Tym razem jednak należało postawić na białą sukienkę. Czarne miseczki niepotrzebnie zaakcentowały i zmniejszyły biust.

Na głowie kwietny ma wianek...

Gabriela Oberbek (25) W październiku zatęskniła za wiosną. I zamanifestowała swoją tęsknotę wiankiem ze sztucznych kwiatów. Nie wiedzieć czemu, dodała go do czarno-złotej, także nietrafionej, kreacji.

Trudna materia

Anna Samusionek (41) zapomniała, że upięcie dwóch płacht materiału i ich zszycie nie czyni kreacji. Spódnica przypomina narzutę, bluzka fatalnie się układa. Błyszczące tkaniny dodają kilogramów, a botki masywności.

Komu do twarzy w bieli?

Nie od dziś wiadomo, że biel to kolor bardzo piękny i trudny zarazem. Małgorzata Kożuchowska wygląda w swojej kreacji zjawiskowo dzięki szlachetnemu kolorowi, nowoczesnemu krojowi i awangardowej biżuterii. Paulina Sykut niepotrzebnie zdecydowała na doprawienie bieli czernią i dodanie do kreacji tradycyjnej w kształcie kolii. A o efekcie decydują właśnie niuanse.

Wojciech Grzybała

SHOW 21/2012


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy