Lekarze nie dawali jej nadziei

Cuda jednak się zdarzają. Jednego z nich doświadczyła właśnie Jennifer Ellison. Gwiazda, której lekarze zapowiedzieli, że już nigdy nie będzie mamą, właśnie ogłosiła że spodziewa się dziecka.

Jennifer Ellison
Jennifer EllisonGetty Images

To będzie trzecie dziecko Jennifer Ellison. Aktorka ma już dwóch synów: 4 letniego Bobby’ego i 11 miesięcznego Harrego. Po urodzeniu drugiego z chłopców usłyszała, że nie będzie już mieć więcej dzieci. Przyczyną problemów miały być torbiele, które pojawiły się na jajnikach gwiazdy. "Mam naprawdę duże, groźne torbiele na jajnikach. Lekarze powiedzieli, że już nigdy nie zajdę w ciąże." - mówiła dziennikarzom magazynu OK!

Jednak tym razem niemożliwe okazało się możliwe, a Ellison ogłosiła właśnie, że jest w szóstym miesiącu ciąży. I jak mówi dziennikarzom: "Byłabym szczęśliwa, gdyby okazało się, że to kolejny chłopiec."

Mimo, że Ellison cieszy się z ciąży, dziennikarzom magazynu Ok! wyznaje, że nieprędko będzie starać się o kolejne dziecko. "Poczekam cztery czy pięć lat zanim zdecyduję się na następne. Chciałabym odzyskać moją figurę, zaleczyć żylaki, których nabawiłam się w ciąży i mieć trochę czasu dla siebie. " - tłumaczy.

Aktorka przyznaje jednak, że problem odzyskiwania figury i gubienia wagi, nie spędza jej snu z powiek. "Kocham być mamą. Kiedy ma się dziecko, jest wiele ważniejszych spraw niż kilogramy i żylaki." - mówi.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas