Reklama

Reklama

Lena Dunham wyszła za mąż! Trzymała to w sekrecie!

Twórczyni serialu „Dziewczyny”, Lena Dunham, w weekend poślubiła muzyka Luisa Felbera - taką wiadomość podał magazyn „People”. Dziennikarzy o ślubie miała poinformować osoba blisko związana z obojgiem.

Lena Dunham wzięła ślub w tajemnicy!

 Informacji tych nie potwierdziło jeszcze żadne z nich, choć wiadomo, że są parą. 

Dunham po raz pierwszy przyznała, że spotyka się z urodzonym w Wielkiej Brytanii muzykiem peruwiańskiego pochodzenia, podczas kwietniowego wywiadu w "The New York Times". 

Stwierdziła wówczas, że są razem od kilku miesięcy, a ona "czuje się naprawdę szczęśliwa". Felbera nazwała też "najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkała". W czerwcu, z okazji jego urodzin, opublikowała na Instagramie serię wspólnych zdjęć, z których emanuje wzajemna czułość.

Obok nich napisała m.in., że Felber wkroczył do jej życia w limonkowozielonym polarowym kominie i rzucił wyzwanie wielu jej przekonaniom o sobie i świecie. Zwracając się już bezpośrednio do niego dodała: 

Reklama

"Każdy, kto zetknie się z tobą - twórczo, emocjonalnie, przypadkowo - ma szczęście. Ale ja mam najwięcej szczęścia, ponieważ ten komin znajduje się teraz w naszej wspólnej komodzie".

Swojemu chłopakowi zadedykowała również słowa, od których zaczyna się piosenka The Zombies "This Will Be Our Year": "Ciepło twojej miłości jest niczym ciepło słońca. I to będzie nasz rok, minęło wiele czasu, nim nadszedł".

Luis Felber realizuje projekt muzyczny Attawalpa. W kwietniowym wywiadzie dla brytyjskiego pisma "Yuck Magazine" powiedział, że nazwa ta odnosi się do inkaskiego króla Atahualpy, czyli Szczęśliwego Ptaka. 

I że mama dała mu na drugie imię właśnie Atahualpa. Lena Dunham wyreżyserowała teledysk Attawalpy "Tucked In Tight", wydany 16 lipca tego roku. Według jednego z jej wcześniejszych postów, oboje mają po 35 lat.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Lena Dunham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje