Reklama

Reklama

Loni Willison straciła dom i dawny wygląd. Na zdjęciach wygląda przerażająco!

Loni Willison kiedyś była odnoszącą sukcesy modelką, jednak małżeństwo z Jeremy Jacksonem całkiem ją zniszczyło. Kobieta straciła dom i wylądowała na ulicy. Jej ostatnie zdjęcia są przerażające.

Loni Willison - nieudane małżeństwo

Loni Willison to była żona Jeremy'ego Jacksona, gwiazdora "Słonecznego patrolu". Ich małżeństwo było dla niej koszmarem - aktor znęcał się nad kobietą fizycznie i psychicznie. Próbował ją nawet zamordować, a po tym wydarzeniu para rozwiodła się.

Jackson miał również wciągnąć kobietę w nałóg przez wspólne nadużywanie narkotyków. Kiedyś Willison odnosiła sukcesy jako modelka, jednak po wyniszczającym małżeństwie nie stanęła już z powrotem na nogi.

Loni Willison jako bezdomna

Obecnie Willison wciąż zmaga się z uzależnieniem, co gorsza straciła także dom i wylądowała na ulicy. To już kolejny raz, kiedy paparazzi zrobili jej zdjęcia jako bezdomnej. Jej wygląd na fotografiach jest przerażający.

Reklama

Kobieta w niczym nie przypomina pięknej modelki, którą była dawniej. Willison straciła zęby i włosy, a jedzenia szuka po śmietnikach. Niestety nie chce przyjąć żadnej pomocy. W udzielonym jakiś czas temu wywiadzie stwierdziła, że świetnie daje sobie radę sama.

***

Zobacz również:

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

Monika Mielnicka: Młoda gwiazda "M jak miłość" kipi seksem na plaży!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Loni Willison | Jeremy Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy