Reklama

Reklama

Lottie Moss na imprezie w piżamie

Z takim nazwiskiem kariera w modelingu była tylko kwestią czasu. Lottie Moss – młodsza siostra Kate – robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę projektantów. 19-latka nie stroni od nagości i odważnych stylizacji.

Lottie ma już na swoim koncie spore sukcesy. Należy do nich m.in. sesja do prestiżowego "Teen Vogue".  Pierwszą poważną kampanię nastolatka zrobiła dla Calvina Kleina, a w 2015 roku debiutowała na wybiegu podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Nie przeszkodził jej nawet, niski jak na tę branżę, wzrost. Lottie mierzy bowiem 168 centymetrów.

Reklama

Moss przyznaje w wywiadach, że starsza siostra jest dla niej wielką inspiracją. Najwidoczniej Lottie dzieli z Kate nie tylko pasję do mody, ale także buntownicze usposobienie. Młoda modelka lubi szokować i, co więcej, wie, jak to robić.

Ostatnio po raz kolejny zaskoczyła wszystkich, pojawiając się na imprezie w kombinezonie do złudzenia przypominającym koszulkę do spania.

Do nietypowej (i wygniecionej!) kreacji modelka dodała całkiem zwyczajne dodatki: buty z odkrytymi palcami, skórzaną ramoneskę i małą, klasyczną torebkę. Efekt niestety wciąż pozostawiał wiele do życzenia.

Naszym zdaniem nawet tak młoda i urocza dziewczyna jak Lottie nie powinna pozwalać sobie na taką ekstrawagancję.

Zgadzacie się?


Dowiedz się więcej na temat: Lottie Moss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje