Maciej Musiał na zdjęciu ze znaną modelką?

Maciej Musiał na naszych oczach przechodzi metamorfozę. Z przebojowego chłopca z „Rodzinki.pl” zmienia się w ambitnego aktora o oryginalnych zainteresowaniach.

Maciej Musiał rozpoczyna międzynarodową karierę
Maciej Musiał rozpoczyna międzynarodową karieręPiotr MoleckiEast News

Musiał zadebiutował bardzo wcześnie. Gdy miał 12 lat, zagrał w filmie "Futro", a rok później w serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". Od 2011 wciela się w Tomka Boskiego, grając m.in. w boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka i Agaty Kuleszy.

Oprócz tego nastolatek prowadził program "The Voice of Poland". Jednak, gdy przyszedł czas decyzji, postanowił zrobić sobie przerwę od telewizji i pojechał na egzaminy do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Dziś można oglądać go w spektaklu dyplomowym pt. "Burza" w reż. Grzegorza Jarzyny.

Musiał jest pomysłodawcą pierwszego polskiego serialu wyprodukowanego dla platformy Netflix pt. "1983". Sam zagrał w nim główną rolę. Wkrótce zobaczymy go natomiast w serialu "Wiedźmin" w międzynarodowej obsadzie, reżyserowanym przez Lauren Schmidt.

Tajemnicą owiane jest natomiast życie uczuciowe 24-letniego aktora. Przez jakiś czas Musiał spotykał się prawdopodobnie z Miss Polski 2018 - Olgą Buławą. Jeśli wierzyć plotkom, ta relacja jest już jednak zakończona.

Ostatnio na swoim instagramowym profilu aktor zamieścił zdjęcie, do którego pozuje z Natalią Maczek - założycielką marki MISBHV. Jej ubrania noszą gwiazdy na całym świecie, a sama Maczek znalazła się, obok Rihanny czy Pharrela Williamsa, na prestiżowej liście 100 osób, które swoją kreatywnością najbardziej wpłynęły na świat w 2018 roku.

"Myślałam, że to Bella Hadid", "Omg myślałam że ta kobieta to Bella Hadid na pierwszy rzut oka" czy "Przez chwilę myślałam, że masz zdjęcie z Bellą Hadid" - pisały rozentuzjazmowane fanki Musiała.

Myślicie, że fotografia wywoła falę spekulacji o kolejnym romansie młodego aktora? My jesteśmy prawie pewni, że tak!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas