Reklama

Maciej Orłoś w "Tańcu z gwiazdami"? Kwota za jego udział zwala z nóg!

Maciej Orłoś to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i prezenterów. Choć ostatnio jest o nim nieco ciszej, teraz znów może błyszczeć w świetle jupiterów. Dziennikarz otrzymał właśnie propozycje występu w "Tańcu z gwiazdami". Kontrowersji nie budzi sam fakt zatańczenia w show, ale obietnica kwoty, jaką otrzymał Maciej Orłoś za występ w programie.

Znów będzie głośno o Macieju Orłosiu? Co za nagły zwrot akcji!

Maciej Orłoś ma na swoim koncie lata pracy przed telewizyjną kamerą. Sławę przyniosło mu prowadzenie programu informacyjnego "Teleexpress". 

 Pojawił się on pierwszy raz na ekranie telewizorów 15 czerwca 1991 prowadząc właśnie ten program. 

Trwało to aż do 2016 roku, kiedy w otoczce skandalu rozstał się z władzami TVP. Jawnie nie zgadzał się on z nowymi rządami w tej stacji, co było powodem zakończenia jego kariery w "Teleexpressie". 

Było to niezwykle poruszające wydarzenie dla Macieja Orłosia i trudno było mu powstrzymać emocje, gdy żegnał się z widzami na koniec programu informacyjnego: 

Dziś już otrząsnął się z tych wydarzeń i choć dziennikarz nieco mniej udziela się w mediach, to wciąż może liczyć na wiernych fanów. Teraz okazuje się jednak, że o Macieju Orłosiu znów może być głośno. 

Reklama

Zobacz również: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Plotki o romansie, a teraz jeszcze takie wieści. Osoba z TVP potwierdziła!

Tyle Maciej Orłoś zarobi dzięki udziałowi w tanecznym show? Kwota zwala z nóg!

Jak donosi "Super Express" prezenter właśnie otrzymał ofertę niemal nie do odrzucenia. Producenci programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars" zaproponowali dziennikarzowi udział w tym tanecznym show. 

Wielkie emocje wzbudza kwota, jaką Maciej Orłoś miałby dostać za udział w programie. 

"Zaproponowali Maćkowi 13 tys. zł za odcinek" - zdradził informator gazety.

Co ciekawe, gwiazdor wciąż nie powiedział ponoć ostatniego słowa! Nadal zastanawia się nad udziałem w show. Jedno jest jednak pewne - jeżeli 61-letni dziennikarz zdecyduje się na tę przygodę, to może spać spokojnie, nie martwiąc się o żadne problemy finansowe. Mało która gwiazda może pochwalić się taką stawką za udział w "Tańcu z gwiazdami"!

Zobacz także: 

Pies Ewy Kasprzyk pogryzł dziecko. Aktorka uważa to za powód do śmiechu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy