Maciej Zakościelny wyraził swoją opinię o adopcji

Maciej Zakościelny zagrał w filmie "1800 gramów". Obraz inspirowany jest prawdziwymi historiami dzieci, które Magdalena Różczka poznała podczas wieloletniej współpracy z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku. Co na temat adopcji myśli aktor?

Maciej Zakościelny zagrał w filmie "1800 gramów"
Maciej Zakościelny zagrał w filmie "1800 gramów"Kamil PiklikieiwczEast News

Maciej Zakościelny debiutował jako aktor w serialu "Plebania", gdzie zagrał Marka Bednarka. Największą popularność przyniosła mu jednak produkcja "Kryminalni", emitowana w telewizji TVN. Od 2017 r. gra doktora Michała Wolskiego w serialu "Diagnoza".

Aktor od pięciu lat związany jest z modelką Pauliną Wyką. Maciej i Paulina są szczęśliwymi rodzicami dwójki synów. Imienia najmłodszego, rocznego chłopca nadal nie znamy. Zakościelny stroni bowiem od dzielenia się z mediami szczegółami z życia prywatnego.

Jego ostatnia rola w filmie "1800 gramów" była okazją dla aktora do refleksji na temat adopcji. Obraz filmowy jest inspirowany prawdziwymi historiami dzieci, które Magdalena Różczka poznała podczas współpracy z Interwencyjnym Ośrodkiem Proadopcyjnym w Otwocku. Maciej Zakościelny przy okazji filmu został ambasadorem Światowego Dnia Adopcji.

X-news
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas