Reklama

Reklama

Macierzyński urlop będzie bardzo krótki

Wie, że realizacja jej planu nie będzie łatwa. Jednak czuje, że wszystko musi się udać.

Lubi wszystko planować i już teraz wie, że jak tylko zostanie mamą, natychmiast musi się zabrać do pracy... nad swoją figurą. Bo Katarzyna Skrzynecka (41) w ciąży po prostu niczego sobie nie odmawia.

Będzie trenować pod okiem i według wskazówek męża

Aktorka od początku ciąży doskonale wiedziała, że musi na siebie bardzo uważać i zdrowo się odżywiać. Ale przecież kobiety w tym stanie miewają zachcianki. A skoro nie było żadnych powodów, by rezygnowała z tego, na co w danej chwili ma ochotę... Pozwalała sobie na chwile słabości i, jak każda kobieta w ciąży, przybrała na wadze.

Teraz wie też, że przed nią bardzo ciężka praca. Musi ją wykonać, by wszystko wróciło do normy. Wierzy jednak, że jej się uda. Tym bardziej, że nie zabraknie jej mobilizacji i będzie miała wspaniałego trenera. Mobilizować będzie ją... praca.

Reklama

- Wiosną rozpoczynam próby do nowej, musicalowej premiery teatralnej, w której będę miała przyjemność zagrać główną rolę - zdradza swoje najbliższe plany zawodowe. Będzie to pierwsze duże przedsięwzięcie po okresie przerwy związanym z ciążą. Gwiazda wie, że do takiego powrotu należy być znakomicie przygotowanym pod każdym względem. Pani Katarzyna będzie chciała znakomicie zaprezentować się na scenie, bo przecież to dla niej - i jako aktorki, i kobiety - bardzo ważne.

Na scenie chciałaby prezentować się olśniewająco

I właśnie dlatego o fizyczne przygotowanie aktorki zadba jej mąż Marcin Łopucki (37), który jest mistrzem Polski, Europy i wicemistrzem świata w fitnessie gimnastycznym.

- Marcin przygotuje Kasi specjalny plan treningowy, a dodatkowo ułoży jej dietę. Kaśce będzie dużo łatwiej, bo on jest doskonałym fachowcem, doskonale zna się na tej robocie. Kasia jest pewna, że wszystko będzie przebiegało tak jak powinno - mówi jej przyjaciółka.

Pan Marcin rzeczywiście wydaje się osobą idealną do takich zadań. Swoim klientom również proponuje treningi wsparte właściwą dietą i programami, które poprawiają kondycję i sylwetkę,

pomagają walczyć z nadwagą. Przygotowuje też osoby pracujące na scenie i aktorów do filmu.

Pani Katarzyna ma szczęście, że tak wspaniałego trenera ma pod ręką. I właśnie ta świadomość pozwala jej spokojnie czekać na rozwiązanie.

A kiedy już zostanie mamą, z pomocą ukochanego męża weźmie się za siebie. Z pewnością powróci w wielkim stylu. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało.

PK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje