Reklama

Reklama

Maffashion na wiosennym spacerze z synem. „Ale słodziak”

Maffashion aktywnie spędza długi weekend majowy. Właśnie pochwaliła się najnowszą sesją zdjęciową, na której pozuje na wiosennym spacerze z synem. Mały Bastian skradł całe show. Internauci są pod wrażeniem synka gwiazdy.

Maffashion od lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda ma na swoim koncie wiele sukcesów, jednak największą popularność przyniósł jej blog modowy.

Julia Kuczyńska zdobytą rozpoznawalność z czasem wykorzystała do poszerzania zasięgów. Od tamtej pory jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek.

Maffashion świetnie odnalazła się w roli mamy

Prywatne Maffashion jest związana z Sebastianem Fabijańskim. Para wychowuje wspólnie syna Bastiana. W tym roku chłopczyk skończy dwa lata.

Maffashion świetnie odnalazła się w roli mamy. Synek stał się jej oczkiem w głowie, a influencerka spędza z nim każdą wolną chwilę. Od czasu do czasu w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiają się zdjęcia chłopca. Bastian jest ulubieńcem internautów.

Reklama

Maffashion na wiosennym spacerze z synem

Niedawno Julia Kuczyńska podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami ze spaceru z synem. Fotografie z Bastianem spowodowały falę komentarzy i komplementów.

Na zdjęciach Maffashion zaprezentowała się w różowych spodniach i sportowej kurtce. Bez wątpienia to właśnie jej syn skradł całe show. "I kto tu kogo prowadzi" - napisała pod postem gwiazda.

Fani oszaleli.

***

Zobacz również:

Joanna Opozda: Chce spotkać się z legendarną Bardotką. Odwiedzi ją w Saint-Tropez?

Zdanowicz pomiędzy wersami: Olga Kozierowska

Mrozowska w balii, Kożuchowska w kwiatach – tak gwiazdy spędzają majówkę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy