Reklama

Reklama

Maffashion wyznała, że ma asymetryczne usta

​Słynna blogerka wrzuciła do sieci zdjęcie, które pokazuje, jak wygląda bez makijażu, po czym wdała się w dyskusję ze swoimi fanami. Przyznała, że nie jest zadowolona z tego, jak wyglądają jej usta, ale stanowczo zadeklarowała, że nie zamierza ich poprawiać.

Pod zdjęciem, które Julia Kuczyńska zamieściła ostatnio na Instagramie, pojawiło się pytanie, czy powiększyła sobie usta.

Reklama

"Nie. Ale zaczynam myśleć, że górna warga jest trochę inna po operacji nosa. I już mi tak zostanie. Dalej usta mam niesymetryczne. Ale nie zamierzam nic wstrzykiwać. Zawsze były spoko, duże... Jedynie ta asymetria. Spróbowałam raz to zmienić kieeedyś i nie planuje tego powtarzać" - wyznała blogerka.

Przypomnijmy, że w 2016 roku Maffashion przyznała się na Snapchacie, że powiększyła sobie górną wargę. Dwa lata później przeszła operację nosa. Podkreślała, że zdecydowała się na ten zabieg ze względów zdrowotnych - miała krzywą przegrodę nosową, przez co zmagała się z bólami głowy, gorączką, dusznościami i przeziębieniami.

Inna z obserwatorek zwróciła uwagę na bliznę, która Julia ma nad górną wargą. Kryje się za nią dramatyczna historia.

"Jako małe dziecko wsadziłam sobie nóż do buzi... masakra" - skomentowała tę kwestię Maffashion. Julia miała wtedy 2-3 lata. "Ja tę bliznę uwielbiam" - twierdzi dziś.

Tematem dyskusji z obserwatorami była też nowa fryzura Julii - przefarbowała włosy na brązowo. Reakcja instagramerów na tę metamorfozę była umiarkowanie pozytywna.

"Ten kolor. Ta długość. Normalnie tragedia. Wyglądasz jakbyś miała ze 33 lata" - skrytykował ją jeden z internautów. Na co Maffashion odpowiedziała z uśmiechem, że faktycznie za parę miesięcy skończy 33 lata.

Zobacz również:

***

#POMAGAMINTERIA

Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

Dowiedz się więcej na temat: Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje