Reklama

Reklama

Magda Gessler nie pojawiła się na ślubie swojej córki?

To już pewne. Lara Gessler wyszła za mąż za Piotra Szeląga. Zarówno ona, jak i jej mąż, potwierdzili domysły fanów, publikując w poniedziałek 12 października na Instagramie zdjęcia z ceremonii z jednoznacznymi opisami. Zdjęciem z sesji ślubnej córki pochwaliła się też mama panny młodej - Magda Gessler. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie wzięła ona w uroczystości, bo w tym czasie była na Wyspach Kanaryjskich.

"Jesteś" - taki lakoniczny wpis pod opublikowanym w poniedziałkowe południe zdjęciem umieściła Lara Gessler. Dodała do tego hasztagi: miłość, love, razem, dziękuję. Bardziej wylewny był jej mąż Piotr Szeląg, który opublikowaną w tym samym czasie fotografie z sesji ślubnej podpisał tekstem "Szczęśliwy mąż, co ma dobrą żonę. Liczba jego dni będzie podwójna". Co ciekawe, zdjęcia młodej pary robił Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler i brat Lary.

Zdjęcia umieszczone na Instagramie są potwierdzeniem spekulacji, które internauci i dziennikarze snuli od minionego weekendu. Wtedy to Lara Gessler pokazała zdjęcie, na którym widać kawałek jej sukienki, bukiet i nogi ubranego w jasne spodnie mężczyzny. Fani od razu zaczęli się domyślać, że ta fotografia to dowód, że Gessler i jej ukochany właśnie wzięli ślub.

Reklama

Teraz tajemnica została wyjaśniona, zagadką pozostaje jednak, czy w uroczystości wzięła udział matka panny młodej, Magda Gessler. Słynna restauratorka opublikowała co prawda zdjęcie córki i zięcia, a pod nim napisała "Kochani, szczęścia wam życzę z całego serca. Mama", ale trudno z tego wyciągnąć wniosek, że na ceremonii była.

Istnieją przesłanki wskazujące na to, że nie mogła uczestniczyć w uroczystości. Wystarczy bowiem uważnie przejrzeć jej wcześniejsze wpisy, by zobaczyć, że ostatnie dni spędziła na Wyspach Kanaryjskich. W ubiegłym tygodniu najpierw wrzucała zdjęcia z Lanzarote, a w niedzielę zakomunikowała, że leci na Fuertaventurę. W dniu, w którym Lara opublikowała zdjęcie, które wzbudziło tyle domysłów, Magda Gessler pokazywała swoje zdjęcie z hotelowego basenu. Na kolejnych, wykonanych w następnych dniach, restauratorka też pozuje na tle egzotycznych widoków. Czy to dowód na to, że Gessler nie przyszła na ślub córki, bo wypoczywała w ciepłych krajach? Raczej tak, no chyba że ceremonia zaślubin Lary i Piotra odbyła się kilka tygodni temu, albo że odbyła się na Wyspach Kanaryjskich. Ich zdjęcia jednak na to nie wskazują.

Zobacz również:

 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy