Reklama

Reklama

Magda Mołek o 40 urodzinach

- Jestem bardzo dumna z tego, że mam już 40-stkę na karku - przekonuje dziennikarka Magda Mołek, która w sobotę świętuje swój jubileusz, w związku z czym planuje uczcić go w gronie rodziny i przyjaciół. - W końcu raz w życiu ma się 40 lat - dodaje.

Znana dziennikarka, gospodyni programu "W roli głównej" i współprowadząca "Dzień dobry TVN" urodziła się 30 kwietnia 1976 roku. Jak mówi, to zasłużona czterdziestka.

- Bardzo się cieszę na tę 40-stkę. Mam nadzieje, że znajdzie się jeszcze parę osób, które będą chciały ze mną świętować, ponieważ szykuję się na taką sympatyczną uroczystość. W końcu raz w życiu ma się 40 lat - dodaje.

Jak przyznaje Mołek, kiepsko u niej z postanowieniami, chociażby tymi noworocznymi, więc z okazji jubileuszu też nic sobie nie zakłada.

Reklama

- Z wielkim optymizmem patrzę na tę kolejną dziesiątkę, tak jak z wielką radością patrzyłam na 30. urodziny. Myślę, że to będzie piękny okres. Mam tylko nadzieję, że wszyscy będziemy zdrowi, a na świecie zapanuje pokój. Całą resztę możemy sobie wypracować, dlatego będę chciała się rozwijać - mówi Mołek.

Czego jeszcze życzyć Mołek?

- Żebym żyła w zgodzie ze sobą, żeby jak najmniej rzeczy mnie wytrącało, żebym umiała sobie z nimi radzić, żeby udało mi się spotkać w życiu jeszcze wielu fascynujących ludzi, żebym nadal miała tyle radości z ich spotykania i czerpania od nich wiedzy, doświadczenia oraz żeby zawsze chciało mi się chcieć - wylicza Mołek.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje