Reklama

Magdalena Boczarska pozuje nago. Ma ważny przekaz

Magdalena Boczarska jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Może poszczycić się nie tylko ambitną filmografią, lecz także wieloma rolami teatralnymi. Jak się okazuje, również jej działalność w mediach społecznościowych zasługuje na szczególną uwagę.

Magdalena Boczarska nie może narzekać na brak fanów. Jej instagramowe konto śledzi prawie 250 tys. obserwatorów. Jest to niewątpliwie zasługa jej wielu znakomitych kreacji aktorskich, m.in. roli Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka kochania" czy głównej roli w filmie "Różyczka".

Media społecznościowe służą jej nie tylko uchylaniu rąbka tajemnicy z jej życia prywatnego, lecz także dawaniu ważnych przekazów swoim obserwatorkom i obserwatorom.

Magdalena Boczarska opublikowała nagie zdjęcie

Aktorka zachwyciła swoich fanów niezwykle sensualnym zdjęciem z jednej z sesji zdjęciowych. Na opublikowanej przez siebie fotografii pozuje kompletnie nago.

Reklama

- napisała Magdalena Boczarska.

Na zdjęciu wygląda niezwykle naturalnie, a dodatkowy przekaz o tym, byśmy byli dobrzy dla swoich ciał, bardzo spodobał się obserwatorom. Warto dodać, że aktorka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że najbardziej kobieco i atrakcyjnie czuje się odkąd skończyła 40 lat. 

Co sądzicie o tym niezwykle sensualnym i kobiecym zdjęciu?

Przeczytaj też:

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się zgrabnymi pośladkami!

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Wojciech Szczęsny i Marina nie zmrużyli oka z nerwów. Smutne wieści o synku!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy