Magdalena Narożna pluska się z ukochanym w basenie

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi rozwiodła się z mężem w ubiegłym roku. Teraz promienieje u boku nowego partnera.

Magdalena Narożna od kilku miesięcy ma nowego partnera
Magdalena Narożna od kilku miesięcy ma nowego partneraMichal DubielReporter

Rozwód "Pięknych i Młodych" miał przebiegać pokojowo. Muzycy deklarowali, że rozstanie nie będzie miało wpływu na ich działalność sceniczną. Stało się inaczej - Dawid Narożny został wyrzucony z zespołu w styczniu 2020 roku.

Decyzja była pokłosiem awantury z rękoczynami z udziałem byłych partnerów Narożnych. Sprawa została wyciszona i dziś muzycy chętnie obnoszą się w mediach społecznościowych ze swoimi uczuciami.

Pani Magdalena jest związana z Krzysztofem Byniakiem. Ostatnio na swoim instagramowym profilu, obserwowanym przez 155 tys. użytkowników, zamieściła romantyczne fotki, zrobione podczas kąpieli w basenie.

Przy okazji mężczyzna zaprezentował sporych rozmiarów tatuaże, a Narożna pochwaliła się dekoltem.

Fani piosenkarki nie kryli, że zazdroszczą jej pięknej pogody i wolnego czasu. Pojawiły się też głosy, że pani Magdalena wygląda... staro. Okazało się bowiem, że gwiazda disco-polo ma dopiero 32 lata. Wielu fanów myślało natomiast, że jest sporo starsza.

A wy wiedzieliście, ile Narożna ma lat? Wygląda na swój wiek?

***

#POMAGAMINTERIA

1 czerwca reprezentantka Polski w kolarstwie górskim Rita Malinkiewicz i jej koleżanka Katarzyna Konwa jechały na trening w ramach autorskiego projektu Rity dla pasjonatów kolarstwa #RittRide for all. Z niewyjaśnionych przyczyn w Wilkowicach koło Bielska-Białej wjechał w nie samochód jadący z naprzeciwka. Kasia przeszła wiele operacji w tym zabieg zespolenia połamanego kręgosłupa i połamanej twarzoczaszki oraz częściową rekonstrukcję nosa i języka. Rita nadal pozostaje w śpiączce farmakologicznej, a jej obecny stan zdrowia jest bardzo ciężki. Potrzeba pieniędzy na ich leczenie i rehabilitację. Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas