Reklama

Magdalena Narożna pozuje na masce samochodu

Mimo szalejącej epidemii, słoneczna pogoda skłoniła wielu Polaków do wyjścia na spacer. Wśród nich znalazła się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi – Magdalena Narożna. Zdjęciami z wycieczki piosenkarka pochwaliła się na Instagramie.

To nie był zwykły spacer, ale spacer połączony z sesję zdjęciową! Na Instagramie Magdy Narożnej możemy znaleźć zdjęcia, na których ubrana w sweter i legginsy wokalistka, pozuje na masce samochodu. "Wypad na małą sesje zdjęciową :):) z moim najlepszym fotografem @krzysiek_byniak.  Chociaż jeden dzień gdzie zdjęłam dresy. A Wam jak mija popołudnie ???" - napisała pod zdjęciem.

Wspomnianym "najlepszym fotografem" jest partner Magdaleny, Krzysztof Byniak. Magdalena związała się z nim kilka miesięcy temu, po rozwodzie z Dawidem Narożnym, również członkiem zespołu "Piękni i Młodzi". "Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli" - napisali wtedy na Facebooku członkowie zespołu Piękni i Młodzi.

Reklama

Magda w nowym związku wydaje się szczęśliwa. Regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których pozuje ze swoim nowym partnerem. 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy