Magdalena Narożna pozuje na masce samochodu

Mimo szalejącej epidemii, słoneczna pogoda skłoniła wielu Polaków do wyjścia na spacer. Wśród nich znalazła się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi – Magdalena Narożna. Zdjęciami z wycieczki piosenkarka pochwaliła się na Instagramie.

Magdalena Narożna od kilku miesięcy ma nowego partnera
Magdalena Narożna od kilku miesięcy ma nowego partneraMichal DubielReporter

To nie był zwykły spacer, ale spacer połączony z sesję zdjęciową! Na Instagramie Magdy Narożnej możemy znaleźć zdjęcia, na których ubrana w sweter i legginsy wokalistka, pozuje na masce samochodu. "Wypad na małą sesje zdjęciową :):) z moim najlepszym fotografem @krzysiek_byniak.  Chociaż jeden dzień gdzie zdjęłam dresy. A Wam jak mija popołudnie ???" - napisała pod zdjęciem.

Wspomnianym "najlepszym fotografem" jest partner Magdaleny, Krzysztof Byniak. Magdalena związała się z nim kilka miesięcy temu, po rozwodzie z Dawidem Narożnym, również członkiem zespołu "Piękni i Młodzi". "Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli" - napisali wtedy na Facebooku członkowie zespołu Piękni i Młodzi.

Magda w nowym związku wydaje się szczęśliwa. Regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których pozuje ze swoim nowym partnerem.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas