Reklama

Reklama

Magdalena Stępień pochwaliła się zdjęciem z lotniska! „Kobieta petarda!”

Magdalena Stępień wybrała się na wakacje z kilkumiesięcznym synkiem. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z lotniska. Młoda mama pozuje ze stertą walizek w tle. „Pierwszy lot z moim chłopczykiem” – zaznacza we wpisie.

Magda Stępień przeżywa trudne chwile

Magdalena Stępień niedawno wywołała medialną burzę, publikując zdjęcie, na którym płacze. We wpisie na Instagramie zaznaczyła, że do łez doprowadził ją Jakub Rzeźniczak. Ojciec dziecka modelki miał "dopiąć swego i zniszczyć ją totalnie". 

Zdjęcie poruszyło fanów Stępień. Pogrążoną w smutku celebrytkę próbowali pocieszać również sławni przyjaciele. Maffashion zasugerowała, że w chwilach załamania najrozsądniej jest udać się do specjalisty.

Stępień postanowiła posłuchać rad znajomych i ogłosiła, że musi odpocząć od Instagrama. Przerwa nie trwała jednak długo. Już tydzień później celebrytka powróciła do aktywności w mediach społecznościowych. Zaznaczyła, że powoli dochodzi do siebie i czuje się mocniejsza psychicznie.
Modelka ogłosiła, że wkracza w życie z nową energią. Najważniejszy jest dla niej synek i to właśnie dla niego zamierza odciąć się od toksycznej przeszłości.

Reklama

Magda Stępień wyrusza w podróż!

Możemy wnioskować, że była partnerka Jakuba Rzeźniczka rzeczywiście nie zamierza już dłużej się smucić. Magdalena Stępień właśnie udostępniała na Instagramie zdjęcie z lotniska.  Ilość bagaży, którą modelka zabrała ze sobą na wakacje, wskazuje, że wybiera się w długą podróż. Młoda mama jest uśmiechnięta i wydaje się podekscytowana pierwszym lotem w towarzystwie synka.

Relacje na InstaStory Magdaleny Stepień wskazują na to, że modelka wyjechała z mieszkania wcześnie w nocy. Młoda mama pochwaliła się również kadrami z samolotu. Widać na nich, jak podczas podróży tuli synka.

Fani, życzą Magdzie Stępień udanych wakacji

Obserwatorzy bardzo pozytywnie zareagowali na nowe zdjęcie Stępień. W komentarzach nie brakuje okazów serdeczności. Modelka może liczyć na wsparcie ze strony zaangażowanych fanów.  

Przeczytaj również:

Miss Polski 2021: Edyta Herbuś o uczestniczkach konkursu

Izabela Kuna na wakacjach w Hiszpanii. Zachwyciła fanów

Epidemia grzyba w Europie. Jesiony umierają w dramatycznym tempie

Krzysztof Krawczyk zmagał się z nieuleczalną chorobą. Żona zdradziła szczegóły

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stępień | gwiazdy na wakacjach 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy