Reklama

Reklama

Miss Polski 2021: Edyta Herbuś o uczestniczkach konkursu

W piątkowy wieczór w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski 2021. Tytuł najpiękniejszej w tym roku otrzymała Agata Wdowiak. W jury konkursu zasiadała m.in. Edyta Herbuś.

W tegorocznym konkursie Miss Polski sędziowały tylko kobiety. W jury, obok Ewy Wachowicz, Viki Gabor, Violi Piekut oraz laureatek poprzednich edycji konkursów, zasiadła również aktorka i tancerka, Edyta Herbuś.

Edyta Herbuś sędziuje w konkursie Miss Polski 2021

Konkursy piękności, to szczególne zmagania. Wbrew nazwie, podczas wyborów najpiękniejszej ocenia się nie tylko urodę i figurę, ale również osobowość. To właśnie na ten aspekt szczególną uwagę zwróciła Edyta Herbuś.

- Widzę, że dziewczyny są zdeterminowane i zaangażowane. Ja szukam jednak zachwytu nad naturalnym pięknem, nad autentycznością, nad swobodą w byciu sobą. Ten rodzaj wdzięku jest czymś, co bardzo przyciąga moją uwagę - tłumaczy.

Reklama

Edyta Herbuś od lat jest częścią świata, w którym uczestniczki konkursu Miss Polski 2021 dopiero stawiają pierwsze kroki. Show biznes to dla nich nie tylko szansa na rozwój i popularność, ale również wyzwanie. Wiele z nich wkrótce może zmierzyć się z pytaniem: jak kształtować karierę, jednocześnie wciąż pozostając sobą.

 - Warto myśleć o ludziach, o publiczności, która patrząc na ciebie, ma coś przeżyć. Im bardziej jest się autentycznym, tym ta siła oddziaływania jest większa - radzi uczestniczkom konkursu Miss Polski 2021, Edyta Herbuś.  - Myślę, że skupianie się tylko na popularności może sprawić, że gdzieś skręcimy z tej naszej prawdziwej drogi rozwoju. Koncentracja na intencji, z którą podchodzi się do działania to coś, czego trzeba pilnować.

Edyta Herbuś, jurorka Miss Polski 2021, wspomina Taniec z Gwiazdami

Edyta Herbuś swojej zawodowej drogi nie wiązała i nie wiąże z modelingiem. Pasją, którą rozwija do lat, jest taniec. Gwiazda reprezentuje  najwyższą, międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich. Jest m.in.  finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych.

Dwukrotnie brała też udział w Tańcu z Gwiazdami i do dziś dobrze wspomina tę przygodę.  - To był moment, w którym mogłam wykazać się pasją i umiejętnościami, na które pracowałam ponad 15 lat. Nie spodziewałam się, że po tym programie wydarzą się takie zmiany - opowiada.  - To było autentyczne, żywe, na początku nikt z nas do końca nie wiedział, czego możemy się spodziewać.

Dodaje jednak, że mimo otrzymywanych co jakiś czas zaproszeń, nie planuje powrotu do programu.  - Ja zamknęłam ten etap zwycięską Eurowizją. Czułam potrzebę pójścia dalej i uczenia się nowych rzeczy. Teraz odkrywam siebie w innych rolach - tłumaczy.

Wybory Miss Polski 2021 i Festiwal Piękna w Nowym Sączu

Podczas piątkowych wyborów Miss Polski 2021, koronę najpiękniejszej otrzymała Agata Wdowiak. Pochodząca z Łodzi 24-latka ukończyła studia na kierunku geomonitoring oraz zarządzanie biznesem, a obecnie studiuje również nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Jej hobby to wspinaczka.

Piątkowe wybory Miss Polski odbyły się w ramach Festiwalu Piękna, który potrwa do 22 sierpnia. W programie imprezy znalazły się również wybory Miss Supranational, w których zwyciężyła Chanique Rabe z Namibii oraz wybory Mister Supranational 2021, zaplanowane na niedzielne popołudnie (godz.15). Impreza odbywa się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu i jest transmitowana na antenie telewizji POLSAT. 

Zobacz również:

Anna Matlewska poprowadzi galę Miss&Mister Supranational

Wybrano najpiękniejszą Polkę. Kto otrzymał koronę miss?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje