Reklama

Maja Frykowska już po obronie. Została dyplomowaną producentką filmową

Maja Frykowska podzieliła się z internautami radosną informacją. Na swoim instagramowym profilu opublikowała post i pochwaliła się, że właśnie spełniła swoje marzenie. Gwiazda "Big Brothera" jest już po obronie i została dyplomowaną producentką filmową.

Maja Frykowska już po obronie

Maja Frykowska popularność zyskała za sprawą udziału w programie "Big Brother". Jej namiętne sceny w jacuzzi wywołały niemały skandal, a jej życiem interesowały się niemal wszystkie media. 

Później była prezenterką telewizyjną, ale ma na swoim koncie również role w filmach i serialach. Poza tym wydała książkę, w której mówi o swoim nawróceniu. W 2013 roku wycofała się jednak z show-biznesu.

Maja Frykowska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoją codziennością. Jej profil śledzi ponad dziewięć tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem Instagrama gwiazda "Big Brothera" poinformowała, że właśnie skończyła studia.

Reklama

Maja Frykowska została dyplomowaną producentką filmową

Maja Frykowska właśnie obwieściła światu, że spełniła swoje marzenie. 44-latka opublikowała film i poinformowała, że jest już po obronie. 4 lipca 2022 roku została dyplomowaną producentką filmową. 

Maja Frykowska ukończyła Szkołę Filmową w Łodzi. Wyznała, że był to dla niej zaszczyt. Na tej samej uczelni studiował jej ojciec Bartłomiej Frykowski oraz dziadek Wojciech Frykowski. 

Maja Frykowska przyznała, że jej oczekiwania względem zawodu zostały spełnione w 100 proc., a teraz przed nią praktyka i realizacja projektów. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. "Gratulacje!! Idziesz jak burza", Gratuluje pani, proszę iść za marzeniami i spełniać je, zasługuje pani na to" - można przeczytać pod filmem.

***

Zobacz także:

Królikowski dodał instastory z piosenką z wymownym tekstem. To o żonie czy kochance?

Magda Mołek, gwiazda "Tańca z Gwiazdami", pozuje w stroju kąpielowym. Pod postem fala komentarzy!

Agnieszka Włodarczyk zachwyciła stylizacją. "Bo matki od czasu do czasu też chcą wyglądać odrobinę lepiej"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Frykowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy